Zpět na » Liga mistrů » Cole: Trenér mi věřil

Liga mistrů - Cole: Trenér mi věřil

0

Líbilo se

27.04. - Střelcem jediné branky v prvním semifinálovém střetnutí londýnské Chelsea a Liverpoolu byl Joe Cole, který po parádním úniku Drogby v pádu zavěsil do sítě Reds. Svému týmu tak pomohl k výhodnému postavení do odvety.

„Důležitost toho gólu můžeme zhodnotit až za týden, zatím jsme stále jen v poločase. Byli jsme zklamaní z toho, že jsme v prvním poločase nedali víc gólů. Cítili jsme, že máme navrch,“ řekl po zápase Cole.

„Soupeř hrál v druhém poločase dobře, ale my jsme nadále tvrdě bojovali. Tento zápas jsme si museli doslova vydřít. Každý z nás podal dobrý a bojovný výkon. Musím znovu zdůraznit, že jsme stále jen v poločase a vítězstvím 1:0 se nenecháme příliš unést. Jsme šťastní, že se nám povedlo tento zápas vyhrát. Nohama však zůstáváme pevně na zemi, rozhodne se až za týden v odvetě,“ pokračoval anglický středopolař.

Joe Cole se ve středečním duelu trefil poprvé od svého návratu po zranění. „V této sezóně jsme to měl se zraněními velmi těžké, avšak neustále jsem tvrdě bojoval o základní sestavu a ukazoval velkou touhu hrát. A vyplatilo se to, trenér mě poslal do hry už na druhý poločas ve čtvrtfinále proti Valencii. Vložil ve mně důvěru, protože i Wright-Phillips nebo Kalou hráli dobře. Ale ve velkých zápasech nasadil právě mě. Chtěl jsem se mu odvděčit a samozřejmě taky spoluhráčům a všem v klubu, kteří mi pomohli. Avšak bylo to velmi náročně,“ zakončil Joe Cole.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články