Zpět na » Liga mistrů » Milánští litují ztraceného vítězství

Liga mistrů - Milánští litují ztraceného vítězství

0

Líbilo se

26.04. - Rossoneri měli úvodní duel semifinále proti Manchesteru po špatném začátku pevně ve svých rukou. Z Anglie však nakonec odjíždějí poraženi, a to kvůli bance, kterou obdrželi v poslední minutě utkání.

„Byli jsme velmi naivní a soupeři jsme darovali vítězství. Remíza by byla spravedlivější, protože minimálně hodinu jsme hráli velmi dobře. Manchester United se nikdy nevzdává, což jsme věděli. Po domácím utkání s Bayernem jsme na to však byli hůř. Doufám, že Gattuso, jenž se zranil, bude do odvety fit,“ řekl kouč milánských, Carlo Ancelotti.

Kapitán Milána, Brazilec Kaká, zařídil obrat v utkání s United a přiblížil svůj tým k výhře. Ale ani jeho dvě branky nestačily na dobrý výsledek do odvety. „Moje góly mě těší, ale výsledek mě mrzí. První gól, který jsem vstřelil, se mi líbil víc, i když ani ten první nebyl špatný, střílel jsem levou nohou, což není moje silnější noha. Mohlo jsem skórovat i potřetí, ale nepovedlo se mi to. Ĺ koda, teď se ale chceme pořádně připravit na odvetu. Myslím, že naši fanouškové nám pomůžou. V tomto náročném souboji to bude důležité,“ řekl fotbalový kouzelník. „

„Určitě jsme zklamaní z tohoto výsledku, ale před odvetou jsme optimisty. Až příliš jsme se stáhli a soupeři jsme tak darovali prostor. Výsledek 2:2 by byl lepší, mohli bychom zvolit vyčkávací taktiku. Teď ale víme, že musíme vyhrát. A jestli máme problémy se standartnímy situacemi? Je to jen věc soustředěnosti. Už teď jsme připraveni na odvetu. Dnes jsme zklamaní, ale zůstáváme sebevědomí a optimisty,“ řekl po prohraném zápase Massimo Ambrosini.

Stoper Alessandro Nesta byl podle svých slov více spokojen s hrou v prvním poločase. „Ano, první poločas byl dobrý. Potom jsme přestali hrát a právě to byla chyba. Mysleli jsme, že podobně jako v Mnichově, i tentokrát jsme už mimo nebezpečí. Ale nakonec to tak nebylo. V odvetě budeme bojovat. Soupeř byl nažhavený kvůli svým fanouškům, v odvetě budeme zase nažhavení my, jelikož hrajeme doma. Naši příznivci jsou skvělí, což koneckonců uvidíte v odvetě. Víme, že na postup máme, že to můžeme dokázat,“ pověděl Nesta.

Trenér Ancelotti přišel v průběhu úterního duelu o středopolaře Gennara Gatussa, který odstoupil kvůli zranění. „Není mi moc dobře, jinak bych z hřiště neodešel. Nohu nemůžu pořádně zatnout. Budu tvrdě pracovat na rekonvalescenci. Společně s lékaři se budeme během celého týdne snažit, abych byl připravený a mohl hrát,“ řekl buldok Gatusso.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články