Zpět na » Liga mistrů » Benitez je nespokojen s rozhodčími

Liga mistrů - Benitez je nespokojen s rozhodčími

0

Líbilo se

26.04. - Liverpoolští nesehráli ve středu večer na stadionu Stamford Bridge dobrý zápas. Domácí Chelsea byla lepším a aktivnějším mužstvem a po zásluze zvítězila. Hubené vítězství 1:0 však nemusí Blues nakonec stačit. Kouč hostí po utkání kritizoval zejména výkon rozhodčích.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Soupeř měl šance, ale ne kvůli své dobré hře, ale kvůli našim chybám a ztrátám míče. Před zápas jsme mluvili o tom, že musíme být pozorní, protože soupeř hraje na protiútoky. Udělaly jsme ale hrozné chyby a špatná herní rozhodnutí,“ řekl po utkání trenér Reds, Rafael Benitez. „Ve druhém poločase jsme hráli líp. Zápas jsme víc kontrolovali a měli jsme šance na skórování. Teď se už těšíme na Anfield a na výhodu, hrát před vlastními fanoušky. Jsme sebevědomí, protože víme, že máme dobrý tým a víme, že můžeme dát góly a porazit je. Musíme být ale opatrní, protože známe sílu soupeře v protiútocích. Víme, že na to máme,“ dodal kouč Reds.

„Je to těžké, když jdou rozhodčí proti vám. Drogba je dobrý hráč a odehrál dobrý zápas, ale v takovýchto situacích se většinou rozhoduje proti útočníkům,“ reagoval Benitez na benevolenci rozhodčího Merka v soubojích domácího útočníka Drogby s obránci Liverpoolu.

Zklamání neskrýval ani útočník Dirk Kuyt. „Není to výsledek, kterého jsme chtěli dosáhnout. Ale stále jsme jen v poločase. Radši bychom slavili vítězství, nebo alespoň remizovali. Výsledek však je jaký je a na Anfield Road se musíme pokusit skórovat jako první. Naši fanoušci na domácím stadionu jsou velmi specifičtí a nebudou potřebovat žádné povzbuzení, aby udělali neuvěřitelnou atmosféru. Utkání Ligy mistrů na našem stadionu jsou nezapomenutelná a my se za to pokusíme dosáhnout dobrého výsledku. Díky našim fanouškům máme šanci na změnu výsledku,“ řekl útočník Reds Kuyt.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články