Zpět na » Liga mistrů » Finále bude řídit Fandel

Liga mistrů - Finále bude řídit Fandel

0

Líbilo se

21.05. - Hlavním arbitrem středečního finále letošního ročníku nejprestižnější evropské klubové soutěže, Ligy mistrů, které se uskuteční v hlavní řecké metropoli Athénách, bude německý sudí Herbert Fandel. Duel mezi milánským AC a anglickým Liverpoolem odstartuje v tradičním čase 20:45 (SELČ).

Finále zprostředkuje již tradičně Česká televize na programu ČT 2. Studiem Fotbal, jež začíná ve 20:25, bude provázet Jaromír Bosák, přímý přenos z Athén pak bude komentovat Pavel Čapek.

Německému sudímu Fandelovi, který bude mít finále letošního ročníku Ligy mistrů na povel, budou na čarách asistovat jeho krajané, Carsten Kadach ze Suderburgu a Volker Wezel z Tübingenu. Čtvrtým rozhodčím bude také Němec, Florian Meyer z Burgdorfu. Třiačtyřicetiletý sudí se svými pomocníky vedl v minulé sezóně finále Poháru UEFA, které se uskutečnilo v Eindhovenu a ve kterém zvítězila španělská Sevilla. Stejně jako vloni byl při finále druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže delegátem utkání slovenský zástupce, tak i athénské finále bude pozorně sledovat Slovák, prezident Slovenského fotbalového svazu František Laurinec.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články