Zpět na » Liga mistrů » Reina i Dudek připraveni

Liga mistrů - Reina i Dudek připraveni

0

Líbilo se

21.05. - Trenér anglického Liverpoolu, Rafael Benitez, může v athénském finále počítat s oběma brankáři svého kádru, Jose Reinou a Jerzym Dudekem. Jedničkou v utkání s AC Milan pravděpodobně zůstane Reina a záda mu bude krýt zkušený penaltový mág Dudek, jenž se výraznou měrou zasloužil o zisk nejprestižnější evropské klubové trofeje v roce 2005.

Ĺ panělský brankář ve službách Reds se již plně zotavil ze zranění ramene a Dudek, jehož v minulém týdnu trápily problémy s třísly je už také v pořádku. Reina kvůli obavám se zhoršení svého zranění dokonce vynechal poslední ligový duel s Charltonem.

„Oba dva jsou v pořádku a budou připraveni nastoupit. Jsem si jistý, že do konce týdne budou jejich zdravotní problémy už naprostou minulostí,“ řekl kouč anglického celku, jež bude ve středu v Athénách bojovat o vysněný titul.

Milánské jsou zprávou, že v brance Liverpoolu nastoupí Reina, jistě potěšeni. Všechny jistě v hlavách ještě teď straší vzpomínka na Dudekovy zákroky v penaltovém rozstřelu ve finále Ligy mistrů v roce 2005. Právě polský brankář svojí osobitou technikou uloupil milánským titul pro nejlepší tým evropského kontinentu.

Benitez má sice na pozici brankářské jedničky jasno, zato však řeší problémy se složením středové řady svého mužstva. „ Na obou křídlech máme na výběr. Právě těmto prostorům chceme věnovat maximální pozornost. Uvažuji nad trojici Bolo Zenden, Harry Kewell a Jermaine Pennant, ale ještě jsem se nerozhodl,“ prozradil před utkáním trenér liverpoolských.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články