Zpět na » Liga mistrů » Seedorf věří v pomstu

Liga mistrů - Seedorf věří v pomstu

0

Líbilo se

18.05. - Pomstychtivý Clarence Seedorf se rozpovídal o finálových šancích obou mužstev a slibuje zcela odlišný průběh, než jaký jsme viděli v roce 2005 na Atatürk Stadium.

Jedno z nejpohlednějších finále prestižní soutěže Starého kontinentu se událo před dvěmi lety uvnitř istanbulského olympijského stánku. Vše začalo raketovým startem hráčů AC Milán. Na jedné straně obrovské nadšení a euforie, na té druhé smutek a zklamání příznivců Liverpoolu. Ještě o poločase nikdo nepochyboval nad velkolepým triumfem Rossoneri. Ostrovanům nezbylo než doufat, že vše zlé se v dobré obrátí. Vskutku se tak stalo a Clarence Seedorf má tím pádem o motivaci postaráno. Nejen myšlenka na prvenství, ale také touha po pomstě budou hnacím motorem nizozemského internacionála.

Italský klub je odhodlán vyhrát za každou cenu, třebaže poněkud nudným poměrem 1:0.

„Hrát opět proti Liverpoolu je pro mne určitě motivace navíc,“ potvrzuje vše zkušený Holanďan. „Jsem přesvědčený, že kdybychom onen zápas dvacetkrát zopakovali, pokaždé bychom vyhráli. Byli jsme lepší a jasně jsme je přehráli, ovládali jsme hru. Osudných se nám stalo šest prokletých minut, během nichž se Liverpool opět dostal do zápasu. Tentokrát zápas nenecháme dojít až k penaltovému rozstřelu“

„Před finále myslím jen na vítězství, ostatně jako vždy. Letošní sezónu jsme podali velmi dobrý výkon ve všech důležitých zápasech,“ nešetří sebevědomím Seedorf.

Karel Pernica / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články