Zpět na » Liga mistrů » Barometr druhého kola semifinále

Liga mistrů - Barometr druhého kola semifinále

0

Líbilo se

11.05. - Barometr druhého kola semifinále nejprestižnější klubové soutěže UEFA Champions League vyzdvihl nejen výborné výkony, které byly v tomto kole k vidění, ale také některé špatné momenty.

Ocenění si zajisté zaslouží většina aktéru utkání Liverpoolu s Chelsea. Zejména však trenér Rafael Benitez a také liverpoolský brankář Reina, jenž svými penaltovými zákroky posunul svůj tým do vysněného finále. Pochvalu si také zaslouží brazilský záložník ve službách milánského AC, Kaká.

Pokárání na svých bedrech nesou zejména hráči anglického Manchesteru, kteří na San Siru předvedli doslova bídný výkon a po zásluze v Lize mistrů skončili.


UP

Rafael Benitez Liverpool FC

Trenér Reds znovu dokázal se svým týmem porazit londýnského rivala, Chelsea. Pro Reds se již vítězství 1:0 nad svěřenci Joseho Mourinha stává běžnou záležitostí.

Carlo AncelottiMilan AC

Vyhrál v malé taktické bitvě se Sirem Alexem Fergusonem. Těžil ze zkušeností a ostřílených hráč, kteří snadno přehráli mladíky z United.

Kaka Milan AC

Suverénně vévodí tabulce střelců letošního ročníku nejprestižnější evropské klubové soutěže. Svým výkonem znovu nadchl všechny fotbalové příznivce a opět předvedl, kdo že to je v současné době nejlepším fotbalistou planety.

Jose Reina Liverpool FC

Liverpoolský penaltový hrdina předvedl, proč mu Rafael Benitez důvěřuje v těch největší a nejdůležitějších utkáních.

Clarence Seedorf Milan AC

Je jako láhev dobrého vína. Čím je starší, tím je lepší. Nizozemský středopolař svým výkonem velkou měrou přispěl k jasnému vítězství nad Manchesterem.


DOWN

Cristiano Ronaldo Manchester United

V souboji se svým milánským protějškem, Brazilcem Kaká, neuspěl. Namísto toho, aby byl klidný, hrál efektivně a vstřelil branku, hrál ukvapeně. Místo rychlé a kvalitní hry předváděl nepřesné dlouhé míče a zbytečné vození míče. Ukázalo se, že ještě není zralým playmakerem.

Jose Mourinho Chelsea FC

Zajisté, Chelsea nehrála v semifinále Ligy mistrů špatně. Byla Liverpoolu dobrým a statečným soupeřem. Ale portugalský kouč by si již měl připustit, že hráči Reds byli prostě lepší a měl by přestat zbytečně kňučet a hledat chyby jinde.

Wayne Rooney Manchester United

Na San Siru to byl úplně jiný Wayne, než jakého ho známe. Hbitost a přesnost vystřídal nemotorný pohyb a pokažené přihrávky. Vypadalo to, jako by se anglickému forvardovi prostě nechtělo hrát.

Gabriel Heinze Manchester United

Argentinský obránce se nešťastně podílel na dvou brankách milánského velkoklubu. Bohužel odnesl bídnou situaci v obranné linii United.

Sir Alex Ferguson Manchester United

Sir Alex v taktické bitvě titánů neuspěl. Nepovedlo se mu vyřešit problémy v obraně, Fletchera a O´Shea vyškolil Kaká, a celkový projev jeho svěřenců byl dosti sklíčený.

/ FotbalPortal.cz, eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články