Zpět na » Liga mistrů » Agger si chce ještě zahrát finále

Liga mistrů - Agger si chce ještě zahrát finále

0

Líbilo se

29.05. - Daniel Agger se rozhodl hodit své zklamání z finálového neúspěchu za hlavu a už nyní těsně po skončení sezóny začíná přemýšlet o tom, že by si chtěl ještě někdy v bodoucnu zahrát ve finále UEFA Champions League opět ve dresu Liverpoolu.

Mladý Daniel Agger pomohl Liverpoolu k postupu do finále Champions League, když v semifinálovém utkání překonal Petra Čecha a zařídil svému týmu rozhodující trestné kopy proti Chelsea FC. José Reina se ovšem vytáhnul a dokázal za skvělé kulisy domácích fanoušků na Anfieldu tým podržet i přes dramatický vývoj utkání. Nicméně, Aggerovu sezónu v anglickém klubu ukončilo sklamání a bolest, když Filippo Inzaghi ve finále vstřelil dva góly, které pomohly AC Milan k vítězství poháru a tím vzal šanci Liverpoolu zvednout nad hlavu evropský pohár, který by byl již šestý. Agger však hodil toto rozhořčení za sebe a nyní se bude soustředit na návrat na největší evropskou fotbalovou scénu po boku s kolegy z Anfieldu.

"Byl jsem velmi smutný několik hodin po skončení utkání, ale vím, že to nepomůže. Je to pouze hra a není možné vyhrát pokaždé. Chtěl bych ještě zkusit a vyhrát Champions League, ale to si vyžaduje hodně času, tvrdé dřiny a nesmím se otáčet zpět za svými neúspěchy," řekl Daniel Agger.

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články