Zpět na » Liga mistrů » Úterní výsledky 1. předkola Ligy mistrů

Liga mistrů - Úterní výsledky 1. předkola Ligy mistrů

0

Líbilo se

17.07. - Další ročník nejprestižnější evropské klubové soutěže se dnes rozběhl úvodními zápasy prvního předkola. Utkaly se v něm především týmy z méně vyspělých fotbalových zemí, které mají jen mizivou šanci na účast v hlavní soutěži.

Nejznámnějším klubem, který se v úterních zápasech objevil na scéně, je Dinamo Záhřeb. Chorvatský mistr si veze z Ă�zerbájdžánu poměrně nadějnou remízu 1:1 s tamním celkem Kazar Lenkoran. Velmi dobou pozici do odvety si vytvořil také kyperský APOEL Nikósie, který doma porazil běloruský BATE Borisov 2:0. Vítězství si do odvety veze také velšský mistr FC New Saints, i když výsledek 3:2 dává dobré naděje i poraženému FK Ventspils z Lotyšska.

Postupové šance si naopak hodně zkomplikoval litevský FBK Kaunas. Favorizovaný celek prohrál na hřišti černohorské Zety Golubovci 1:3 a to hráli domácí přes hodinu oslabeni o vyloučeného Valkanova. Jediný celek, který dokázal zvítězit na hřišti soupeře, je finský Tampere United. Na půdě týmu Murata ze San Marina sice prohrával, ale nakonec dovedl zápas k očekávané výhře 2:1. Ošemetné bezgólové remízy se urodily v duelech mezi severoirským Linfieldem a švédským Elfsbogem a také mezi celky Olimpi Rustavi (Gruzie) a Ženis Astana (Kazachstán).

První předkolo pokračuje zítra dalšími sedmi duely.

Výsledky 1. předkola Ligy mistrů:

Olimpi Rustavi - Ženis Astana 0:0
Kazar Lenkoran - Dinamo Záhřeb 1:1
APOEL Nikósie - BATE Borisov 2:0
TNS - Ventspils 3:2
Zeta Golubovci - FBK Kaunas 3:1
Linfield - Elfsborg 0:0
SS Murata - Tampere United 1:2

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články