Zpět na » Liga mistrů » Rapid podepsal Fabiana

Liga mistrů - Rapid podepsal Fabiana

0

Líbilo se

10.07. - SK Rapid Wien, přemožitel slovenského Slovanu Bratislava v prvním utkání druhého kola poháru Intertoto, ulovil do svých řad brazilského útočníka Fabiana, který byl v rakouském klubu na testech.

Jedenadvacetiletý Brazilec, dříve hráč AA Ponte Preta, trénoval s vídeňským celkem posledních čtrnáct dní a odehrál také několik přípravných utkání. V nich se kouči Rapidu Peteru Pacultovi zalíbil na tolik, že mu vídeňský klub nabídl roční kontrakt s možností uplatnění opce pro další působení.

Nyní klub čeká na konečné stvrzení přestupu a na splnění dalších administračních podmínek, které by měli být vyřešeny během několika málo dní. Naneštěstí pro Rapid se však Fabiano neobjeví v prvním utkání vídeňského celku v nové sezóně na domácím stadionu. Jeho přestup se nestihne uzavřít do utkání rakouské Bundesligy s Wackerem Tirol a také do odvetného sobotního duelu druhého kola Intertoto Cupu, ve kterém Rapid zavítá na hřiště bratislavského Slovanu. Rakušané však mohou nastupovat s chladnou hlavou, prvnímu zápasu jasně dominovali a zvítězili 3:1.

„Kontrakt s Fabianem uzavře naše letošní přestupy,“ řekl sportovní ředitel Rapidu Alfred Hörtnagl.

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články