Zpět na » Liga mistrů » Owomoyela opět zraněn

Liga mistrů - Owomoyela opět zraněn

0

Líbilo se

11.07. - Obránce německých Brém, Patrick Owomoyela, možná nestihne začátek nové sezóny německé Bundesligy, jelikož si ve středečním přátelském utkání Werderu s Oldenburgem přivodil zranění stehenní svalu.

Brémy doslova rozdrtili VfL Oldenburg 6:0, daní za toto vítězství však může být až tříměsíční absence sedmadvacetiletého německého obránce. Trenér Thomas Schaaf musel Owomoyelu ze hřiště stáhnou ve druhém poločase a již teď je zřejmé, že přijde o nejdůležitější část přípravy.

„Nevypadá to dobře, naštěstí si stehenní sval vážněji nenatrhl,“ řekl kouč Werderu Schaaf. Sám hráč má však na svůj zdravotní stav jiný názor: „Doktoři diagnostikovali zranění jako částečné natržení svalu, což mě ze hry vyřadí až na tři měsíce.“

Owomoyela nehrál kvůli stejným potížím i v minulé sezóně, jeho místo v základní sestavě tehdy přebral Clemens Fritz, který se podílel na úspěšné cestě Werderu ke třetímu místu v tabulce německé Bundesligy. Pro mužstvo z Brém je to před těžkým začátkem sezóny velká rána. Už 21. července se Werder střetne v německém ligovém poháru s bavorským Mnichovem. Pořádný shon pak hráči zažijí začátkem srpna, kdy Brémy čeká německý pohár, Bundesliga a předkolo Ligy mistrů.

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články