Zpět na » Liga mistrů » Partizan vyloučen z Poháru UEFA

Liga mistrů - Partizan vyloučen z Poháru UEFA

0

Líbilo se

08.08. - Srbský klub FK Partizan byl diskvalifikován z letošního ročníku druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže, UEFA Cupu. Disciplinární komise UEFA zamítla odvolání Partizanu, který se proti pravidlům provinil 19. července v úvodním duelu 1. předkola Poháru UEFA proti NK Zrinjski.

Partizan byl ze soutěže vyloučen již před měsícem za nepřístojné chování svých fandů v Mostaru. Srbové se však proti verdiktu UEFA rozhodli odvolat a byli tak zahrnuti i do losování 2. předkola Poháru UEFA. Disciplinární komise dnes své původní rozhodnutí jen potvrdila. Navíc musí bělehradský celek zaplatit pokutu 30 056 eur.

Odvolání umožnilo Partizanu také odehrát druhý duel prvního předkola a to s tím, že pokud stížnost u komise neuspěje, bude srbské mužstvo ze soutěže vyřazeno. Partizan sice přes Zrinjski přešel, a to v konečném součtu s výsledkem 11:1, nyní ale musí soutěž opustit. Zrinjski tak automaticky postoupil do 2. předkola, kde se utká 16. srpna s FK Rabotnicki, odveta je naplánována o čtrnáct dní později.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články