Zpět na » Liga mistrů » Viktoria Plzeň potvrdila místo zápasu s Besiktasem, bude hrát na Letné

Viktoria Plzeň potvrdila místo zápasu s Besiktasem, bude hrát na Letné

Viktoria Plzeň potvrdila místo zápasu s Besiktasem, bude hrát na Letné © plzen.cz, Marie Osvaldová - Pavel Vrba (vlevo)

2

Líbilo se

19.07. - Fotbalisté Viktorie Plzeň se střetnou 29. července ve třetím předkole s týmem Besiktasu Istanbul v Praze na Letné. Západočeši potvrdili místo konání zápasu v pondělí prostřednictvím svých klubových stránek.

Plzeňský fotbalový stánek nevyhovuje regulím UEFA a tak se zápas musí sehrát mimo Plzeň. Čas utkání je prozatím v jednání. „Musíme zohlednit všechny faktory, stejně tak požadavky týkající se televizního přenosu. O všech novinkách budou plzeňští fanoušci informováni s předstihem ať na našich webových stránkách, či prostřednictvím médií," informoval obchodní ředitel Viktorie Plzeň Mgr. Aleš Pangrác. Odvetné utkání se hraje 5. srpna v Istanbulu.

Plzeň mohla do předkola rozhodně dostat přijatelnějšího soupeře, ale ani v případě Besiktase nehází fotbalisté Plzně flintu do žita, což v rozhovoru potvrdil kapitán Pavel Horváth. "Samozřejmě to bude těžké utkání a to, že ho nehrajeme doma nám rozhodně na šancích nepřidá, ale máme silný tým a můžeme jenom překvapit. Rozhodně chceme postoupit."

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Nejnovější články