Zpět na » Liga mistrů » Bílek: Hráli jsme vyrovnanou partii

Liga mistrů - Bílek: Hráli jsme vyrovnanou partii

0

Líbilo se

16.08. - Trenér pražské Sparty, Michal Bílek, na tiskové konferenci po utkání letenských s londýnským Arsenalem neskrýval zklamání z konečného výsledku 0:2. Měl k tomu důvod, jeho svěřenci v některých fázích utkání Gunners přehrávali, i přesto však po dvou chybách nešťastně inkasovali.

Kouč Sparty první duel s Arsenalem zhodnotil takto: „Sehráli jsme nešťastné utkání, protože hráčům nemůžu nic vytknout, pracovali po celou dobu zápasu vynikajícím způsobem, bohužel jsme se dopustili dvou chyb. Nezachytili jsme protiútoku, což bylo to, na co jsme se připravovali, věděli jsme, že pokud budeme hrát do otevřené obrany, tak to bude nesmírně těžký zápas. Dva brejky jsme nezachytili, oni z toho dali dvě branky, my jsme si nějaké šance vytvořili, ale gól jsme nedali. Samozřejmě jsme zklamaní, protože jsme s Arsenalem hráli minimálně vyrovnanou partii. Výsledek je pro nás zklamáním.“ Bílek reagoval dosti odevzdaně i na otázku, zda je v dvojzápase o postupujícím již rozhodnuto. „Prohráli jsme s Arsenalem doma 0:2, čeká nás souboj u nich, takže samozřejmě do toho zápasu půjdeme s tím, že budeme chtít uhrát co nejlepší výsledek, ale postoupit by bylo obrovským překvapením. Nikdy neříkej nikdy, ale ty naše šance jsou hodně malé,“ konstatoval trenér letenských.

Proč Sparťané utkání nezvládli, když v první půli dokázali trefit dokonce tyč Lehmannovi brány? „Bylo to tím, že jsme už neudrželi balón ve středu hřiště a chodili jsme do zbytečných ztrát v rozehrávce. Ta nepřesnost byla zhruba od té 60. minuty velká a to nás stálo výsledek,“ myslí si Michal Bílek.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články