Zpět na » Liga mistrů » Měl být Heintinga vyloučen?

Měl být Heintinga vyloučen?

0

Líbilo se

16.08. - V šestadvacáté minutě Heintinga zfauloval hrubě kapitána Slavie Stanislava Vlčka a po právu za to viděl žlutou kartu. Jenže uplynula další čtvrthodina hry a Heintinga zajel i do brankáře Slavie Vaniaka, jenž chytal skvělý zápas.

V tu chvíli by v případě obdržení žluté karty se musel Heintinga poroučet předčasně do šaten. Německý rozhodčí Florian Meyer byl však vůči nizozemského reprezentačnímu obránci milostivý a druhou žlutou kartu v zápase mu neudělil.

"Divila jsem se, že mu ji nedal. Většinou když dostane Heintinga žlutou brzy, tak hned na to naváže dalším faulem a je vyloučen," tvrdí odborník FotbalPortalu.cz na nizozemskou kopanou Kateřina Guizur a dodává: "To je jeho největší slabina."

Podle médií má Slavia partii díky vítězství 1:0 v Amsterodamu partii rozehranou velmi dobře, ovšem Ajax ještě bude kousat a o postup do základní skupiny se popere. S tím však Kateřina Guizur nesouhlasí.

"Podle mého názoru to bude mít Ajax v odvetě hodně těžké," tvrdí. "Mimo Huntelaara nemají pořádného útočníka, Rommedal se ještě po přestupu trochu hledá. Zatím mě v Ajaxu moc nepřesvědčil," tvrdí Guizur.

"Poté co odešel Sneider si myslím, že postoupí Slavie. I když Ajax si během té doby co v něm je Cate docela dobře propracoval obranu a pouští méně branek než dříve. Ovšem Stekelenburg není kvalitní brankář, je to takříkajíc díra," říká Guizur.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články