Zpět na » Liga mistrů » Arsenal proti Spartě bez Lehmanna

Liga mistrů - Arsenal proti Spartě bez Lehmanna

0

Líbilo se

24.08. - Brankářská jednička londýnského Arsenalu, Jens Lehmann, prožívá smolný vstup do nové sezóny. Ve dvou utkáních anglické Premier League vyrobil dvě hrubky, které nakonec připravily Gunners o výsledek, a jako by toho nebylo málo, v přátelském utkání Anglie s Německem si obnovil zranění achilovky.

Arsenal, soupeř pražské Sparty ve 3. předkole nejprestižnější evropské klubové soutěže zvané Liga mistrů, tak nebude v odvetném utkání s letenskými kompletní. Němci ve středu mohli slavit vítězství na Albionem, Lehmann však jistě štěstím nezářil. Ve středu se na jeho místo do branky Arsenalu s největší pravděpodobností postaví Manuel Almunia.

Trenér Gunner, Arsène Wenger, ke zranění německého gólmana řekl: „Jens bude mimo hru přibližně dva týdny, možná déle. Bude v péči specialistů v Německu. Stejné problémy ho trápily už dříve, nyní je to však mnohem horší.“

Lehmann tak pravděpodobně nestihne ani další kvalifikační utkání německé reprezentace, která se 8. září střetne s Walesem. Arsenal uhrál před týdnem na Spartě velmi příznivý výsledek 2:0, a do odvety tak mohou hráči Gunners nastupovat s klidem.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články