Zpět na » Liga mistrů » Ten Cate: Byl to komplikovaný příběh

Liga mistrů - Ten Cate: Byl to komplikovaný příběh

0

Líbilo se

30.08. - Nizozemský Ajax Amsterdam nedokázal navázat na úspěšná ligová vystoupení a na Strahově v odvetě 3. předkola Ligy mistrů podlehl pražské Slavii 2:1. Holanďanům se nepovedlo už domácí utkání se sešívanými, ve kterém neproměnili pokutový kop a zahodili další velké gólové příležitosti. Na tiskové konferenci po odvetném utkání Slavia a Ajaxu toho Henk ten Cate moc neřekl.

Kouč Ajaxu byl porážkou svých svěřenců evidentně nemile zaskočen. „Byl to komplikovaný příběh,“ začal své hodnocení dvojzápasu s pražskou Slavií Ten Cate. „Řekl bych, že to musíme nazvat jako jednu ze ztracených šancí. Pokud člověk chce uspět na mezinárodní úrovni, tak šance tohoto druhu musí využít. Udělali jsme všechno, co bylo možné, ale nebylo to dost,“ pokračoval snědý muž v obleku s logem AFC. „Musím říct, že jsme udělali chyby. Například jsme nechali vyniknout brankáře Slavie a on se tak stal hrdinou,“ zhodnotil výkon mužstva Ten Cate.

Slavia jako jediná našla recept na to, jak Ajax porazit, v lize totiž Nizozemci zatím suverénně válí a ve dvou zápasech dokázali nastřílet dvanáct gólů. „Chyby se dají vždycky najít a omluvy za ně také. Já si myslím, že jsme v poslední době zažili velký vzestup, a proto jsme věřili, že máme na to, abychom tento zápas vyhráli a postoupili dál,“ pověděl dále Nizozemec. A jak nakonec zhodnotil vystoupení svého mužstva v nejprestižnější evropské klubové soutěži? „Chtěli jsme postoupit, a že se tak nestalo, to už tak prostě někdy bývá,“ zakončil své povídání Henk Ten Cate.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články