Zpět na » Liga mistrů » Slavii čeká jako první Steaua

Slavii čeká jako první Steaua

0

Líbilo se

30.08. - V prvním zápase si nemohla Slavie přát lepšího soupeře, utká se s rumunským mistrem z Bukureště. Steaua není z českého pohledu příliš přitažlivý soupeř a proto je pro klubovou pokladu jen dobře, že se s Rumuny utká Slavie v prvním zápase.

Pravděpodobně tak bude vyprodáno už jen díky faktu, že slávisté mají obrovský hlad po zápasech základní skupiny Ligy mistrů. Není se co divit, protože ji ještě nikdy nehráli.

Ve druhém zápase poletí Slavie buď do Ĺ panělska, nebo do Řecka. Záleží na tom jak dopadne odveta třetího předkola mezi Sevillou a AEK Atény. V prvním zápase vyhráli Ĺ panělé 2:0 a mají tak blíže k postupu, ovšem Řekové nehodlají nic vzdát a za podpory temperamentních fanoušků se pokusí o menší zázrak.

Koncem října zavítá Slavie na Emirates Stadium, kde se utká s londýnským Arsenalem, o dva týdny později Arsenal přicestuje do Prahy. Na přelomu listopadu a prosince se odehrají poslední dvě kola, Slavia nejprve odletí do Rumunska a základní skupina Ligy mistrů pro ni skončí domácím zápasem se Sevillou nebo AEK.

Středa 19. září:
Arsenal - Sevilla/AEK Atény
Slavia Praha - Steaua Bukurešť

Ăšterý 2. října:

Sevilla/AEK Atény - Slavia Praha
Steaua Bukurešť - Arsenal

Ăšterý 23. října:
Arsenal - Slavia Praha
Sevilla/AEK Atény - Steaua Bukurešť

Středa 7. listopadu:
Steaua Bukurešť - Sevilla/AEK Atény
Slavia Praha - Arsenal

Ăšterý 27. listopadu:
Steaua Bukurešť - Slavia Praha
Sevilla/AEK Atény - Arsenal

Středa 12. prosince:
Arsenal - Steaua Bukurešť
Slavia Praha - Sevilla/AEK Atény

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal/eufa.com

Nejnovější články