Zpět na » Liga mistrů » Manchester United oslaben!

Manchester United oslaben!

0

Líbilo se

14.09. - První zápas nové sezóny Champions League odehrají Devils s portugalským Sportingem Lisabon. Anglický mistr se však bude muset obejít bez dvou hráčů, kteří se zranili během reprezentační přestávky.

Darren Fletcher statečně reprezentoval svou zemi proti Francii, ve kterém Skotsko vyhrálo 1:0, avšak jen dvacet šest minut. Kvůli faulu od ex- kanonýra Patrika Vieiry musel střídat a nezahraje si v Portugalsku. Zpráva od doktorů klubu je možná pro fanoušky a Sira Alexe ještě horší. Záložník může chybět až šest týdnů a tím pádem si nezahraje pravděpodobně ani další kvalifikační zápasy. Skotsko čeká Gruzie s Ukrajinou.

John O´Shea si odvezl zranění z letenského stadionu. S největší pravděpodobností i jeho čeká nucený odpočinek po dobu několika týdnů. Má zraněné koleno po porážce Irska Českou Republikou.

Wayne Rooney se však naopak hlásí zpět do služby a možná zasáhne i do sobotního utkání Premier League. Motivace je velká, United hrají proti bývalému klubu tohoto útočníka, pohostí je totiž Everton. Je však možné, že Ferguson bude síly Rooneyho šetřit na středu.

Katka Pleskotová / uefa.com

Nejnovější články