Zpět na » Liga mistrů » Preview: Sparta - Odense

Preview: Sparta - Odense

0

Líbilo se

20.09. - Řepka povede Spartu i proti dánskému týmu Odense BK. Letenští mají šanci napravit si reputaci jak po šílenostech v lize, tak po nepodařeném reprezentování české ligy minulý rok. Chopí se jí nebo ji zahodí?

Minulý rok v základní skupině Sparťané vyhořeli. Espanyol si dělal na letné co chtěl. Neschopnost Sparty na hřišti belgického Waregemu byla až ostudná. Přesilová hra doma nad Ajaxem už sice vypadal lépe (vyloučen byl mladý Emanuelsson). Sparta si však stejně s Amsterdamem rozdělila body a z Poháru UEFA se odporoučela. Ve Vídni proti místní Austrii pak Sparta uhrála čestné vítězství 1:0.

Letos se však situace mění, Sparta se zmítá pod náporem vlastních problémů a zdá se, že fotbal se odsouvá na druhou kolej. Trenér Bílek to však popírá. „Soustředíme se na utkání. Hráči jsou motivováni. Věřím, že to zvládneme.“

Pracovníci Sparty se na středeční předzápasové tiskové konferenci účinně vyhýbali všem dotěrným otázkám přítomných novinářů. Trenér Bílek jen vzkázal, že se omlouvá všem fanouškům.

Co se týče sestavy domácích, chybět budou Hušek a Kulič kvůli kartám. Libor Došek přišel všem demonstrativně ukázat, že má opravdu rýmu a je nachlazen. Bílek potvrdil, že o účasti útočníka se rozhodne po středečním odpoledním tréninku.

Katka Pleskotová /

Nejnovější články