Zpět na » Liga mistrů » ManU nejspíš bez Van der Sara

Liga mistrů - ManU nejspíš bez Van der Sara

0

Líbilo se

01.10. - Trenér anglického Manchesteru, Sir Alex Ferguson, zřejmě bude muset řešit nemilou změnu své sestavy. V nedělním utkání anglické ligy s Birminghamem si jednička Rudých ďáblů, Edwin van der Sar, nepříjemně poranila palec na noze.

Start zkušeného holandského brankáře v úterním utkání 2. kola Ligy mistrů, ve kterém se Manchester utká s římským AS, je vážně ohrožen. Na post jedničky anglického celku se tak s největší pravděpodobností postaví Polák Tomasz Kuszczak.

„Van Der Sar má poraněný prst. Zda s ním budeme moci počítat, není jisté. Pošleme ho na vyšetření, které vše potvrdí až v úterý. Bylo by nemilé přijít o brankáře s takovými zkušenostmi,“ pověděl ke zranění svého brankáře Ferguson. Naopak ho však může těšit vítězství nad Birminghamem. „Soupeř byl neustále v pohybu, byl velmi rychlý ve hře bez míče,“ pochválil soupeře lodivod Rudých ďáblů.

O jediný gól celého zápasu se postaral fotbalový kouzelník Cristiano Ronaldo. „Opět byl senzační. Ten chlapec je jednoduše velmi talentovaný. Jeho schopnosti jsou nevyčerpatelné,“ rozplýval se nad mladým Portugalcem Ferguson.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články