Zpět na » Evropská liga » Jak probíhaly oslavy Slavie po zápase v Leicesteru? Slavia vydala unikátní video, které zachycuje poločasový proslov Jindřicha Trpišovského i vítězný tanec Olayinky

Evropská liga - Jak probíhaly oslavy Slavie po zápase v Leicesteru? Slavia vydala unikátní video, které zachycuje poločasový proslov Jindřicha Trpišovského i vítězný tanec Olayinky

Jak probíhaly oslavy Slavie po zápase v Leicesteru? Slavia vydala unikátní video, které zachycuje poločasový proslov Jindřicha Trpišovského i vítězný tanec Olayinky © slavia.cz - Slavie slaví postup nad Leicesterem v Evropské lize

7

Líbilo se

05.03. - VIDEO Hon na Lišky je u konce. Slávisté 25. února znovu překvapili fotbalový svět a srazili jeden z nejlepších týmů slavné Premier League. V závěrečném dílu seriálu Leicester Loading ukázali, co se dělo před utkáním, jaká slova volil Jindřich Trpišovský o poločasové přestávce, i jak vypadaly oslavy a zpáteční cesta domů.

Velkou zásluhu nad celým projektem mají kameramani Slavie, kteří sestříhaná videa umísťují na YouTube kanál pražského celku. Videa z předzápasových rozcviček a pozápasových oslav jsou běžná, ale aby se natáčel i poločasový proslov trenéra a kamera byla u toho, kdy si hráči sdělují instrukce a připravuje se podrobná taktika, to už v českém fotbale běžné není.

Před časem vydala Slavia sedmidílný dokument TOTÁLN! SEZONA, kde podobné situace byly zachyceny a sám Jindřich Trpišovský v jednom rozhovoru prozradil, že není vůbec příjemné, když někdo filmuje trenérské proslovy v kabině, aby pak mohly být součástí něčeho, co bude přístupné veřejnosti z řad fanoušků. A právě to je na Slavii krásné, že nabízí svým příznivcům i zážitky prostřednictvím těchto videí, které by normálně byly utajeny a nebýt tolerance trenérského štábu pouštět tým kameramanů přímo do šatny, tak taková videa nikdy neuvidíme.

Ve videu, které si můžete pustit, je poločasový proslov Jindřicha Trpišovského, který dává hráčům pokyny a nabádá je k tomu, aby hráli svůj fotbal a připomíná jim, že Leicester není lepší a je obrovsky nervózní z toho, že může inkasovat, a navíc všechno je to pouze o hlavě hráčů.

Mezi další úžasné momenty z videa patří pozápasové oslavy, a hlavně taneční sólo Petera Olayinky a dalších hráčů, kteří by se v tanečních soutěžích např. ve StarDance vůbec neztratili. Nezapomenutelný je konec videa kdy sešívaná družina letí zpět do Prahy a přímo v soukromém letadle sleduje losování o dalším soupeři, kterým se nakonec stal skotský Rangers.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články