Zpět na » Evropská liga » Maurizio Sarri vztekle opustil trénink Chelsea před finále Evropské ligy

Evropská liga - Maurizio Sarri vztekle opustil trénink Chelsea před finále Evropské ligy

Maurizio Sarri vztekle opustil trénink Chelsea před finále Evropské ligy © skysports.com, fotbalportal.cz - Maurizio Sarri

1

Líbilo se

28.05. - PRÁVE SE STALO Další kontroverzní situace ve spojitosti s Mauriziem Sarrim. Chelsea v úterý večer absolvovala trénink na Olympijském stadionu v Baku před finále Evropské ligy proti Arsenalu, které je na programu ve středu večer. Italský kouč trénink opustil vzteky bez sebe. Doběla ho rozpálila hádka mezi Davidem Luizem a Gonzalem Higuaínem.

Jen několik minut poté, co Maurizio Sarri hovořil na předzápasové tiskové konferenci o své „lásce“ k Chelsea, italský manažer znovu rozproudil emoce. Následoval totiž trénink na stadionu v Baku, na němž došlo ke slovní roztržce mezi Davidem Luizem a Gonzalem Higuaínem.

To pořádně rozzlobilo Maurizia Sarriho, který vztekle opustil trénink. Stihl ještě několikrát zuřivě nakopnout čepici a také ji odhodit.

Budoucnost Maurizia Sarriho je neustále diskutována. I když Chelsea dovedl ke třetímu místu v lize a zpět do Champions League, fanouškům se příliš nezamlouvá. Hovoří se i o problémech s hráči. Všichni mají v živé paměti jeho spor ve finále Carabao Cupu s Kepou Arrizabalagou, který odmítl střídat.

Mluví se o tom, že Maurizio Sarri je hlavním favoritem na uvolněný post manažera Juventusu. I když on sám před nedávnem tvrdil, že chce zůstat v Chelsea nebo alespoň v Anglii.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To je jako doběla rozpálenej, jo? Smajlík 2 Trochu vytočenej, tak si jde dát cígo.. Smajlík 7

LampardVIII
Wazz - 29.05. Odpovědět

chelsea nakonec nezbyde než jít s dobou a vyzkoušet tu jejich skvělou trenérku ...tu pak můžou plynule nahradit nějakým transgenderem nebo teploušem a tadááá LGBT modrá ústřice Londýn je na světě Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
Cornero - 29.05. Odpovědět

se mi zda ze tam jsou kluci krapet precitliveli..jak Luiz tak Sarri kdyz z kazdy prkotiny jsou takove reakce

Cornero

....at se vezmou za ruce jdou do brnele oba dva Smajlík 12

TuffGong
Reklama
Reklama
Nejnovější články