Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Evropská liga » Balotelli: Fanoušci by měli stát za Tevézem

Balotelli: Fanoušci by měli stát za Tevézem

Balotelli: Fanoušci by měli stát za Tevézem © -

1

Líbilo se

10.03. - Mario Balotelli volá po tom, aby fanoušci přivítali Carlose Tevéze a nevyvíjeli na něho tlak. Argentinský forvard od incidentu v Mnichově při utkání Ligy mistrů chyběl City pět měsíců.

V úterý odehrál argentinský útočník druhé utkání od doby, co se vrátil do Anglie a brankou přispěl k vítězství rezervy nad Boltonem.

„Myslím, že by se fanoušci měli chovat jako předtím. Když vytvoří tlak na Carlose, vytvoří ho na celý tým, takže by se toho měli zdržet. Myslím, že každý může udělat chybu. Carlos je součástí týmu,“ prohlásil mladý Ital.

Zároveň také Mario Balotelli vyjádřil nespokojenost s tím, jak ho média pronásledují a také prohlásil, že Roberto Mancini je tím, kvůli kterému přišel a má na něho vliv.

„Nemám rád, když se média starají o mé soukromí. Možná si někteří lidé myslí, že jsem arogantní. Mě to nezajímá, ať si říkají, co chtějí. Jsem fotbalista a podstatné věci se budou dít spíše v neděli na hřišti.“

„Když jdu městem, někdo mě vyfotí a řekne, “Mario byl tady“. Někdo zavolá tisku a řekne “Mario byl tady“. Den poté se to vydá do novin. Je to normální? Procházím se městem jako normální člověk nebo jdu do hospody. Ano, byl jsem v hospodě, ne však pít.“

„Kdyby tady nebyl Mancini, vůbec bych sem nepřišel. Teď když jsem tady, jsem šťastný. Když něco Mancini řekne, má pravdu. Jsem stále mladý, ale oproti minulému roku to mám v hlavě více srovnané,“ zakončil svůj rozhovor pro BBC Balotelli.

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, soccernet.com

Související odkazy
Nejnovější články