Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Evropská liga » Olomouc trénovala na Islandu před odvetou s Framem větší důraz

Olomouc trénovala na Islandu před odvetou s Framem větší důraz

Olomouc trénovala na Islandu před odvetou s Framem větší důraz © fotbalportal.cz - SK Sigma Olomouc

0

Líbilo se

22.07. - V 19 hodin místního času (ve 21.00 SELČ) absolvovali v uvolněné atmosféře hodinový předzápasový trénink na stadionu Laugardalsvöllur fotbalisté Sigmy Olomouc. Ve čtvrtek je v Reykjavíku proti místnímu klubu Fram čeká odveta 2. předkola Evropské ligy.

Jenže ve čtvrtek ve stejný čas už půjde do tuhého. Sigma Olomouc doma totiž uhrála před týdnem jen remízu 1:1 a ta je pro odvetu hodně ošidná.

„Musíme hrát na vítězství, to je jasné. Bezbrankový stav vyhovuje domácím. Budou bojovat, odkopávat míče, musíme se prosadit naší kvalitou a já doufám, že ji máme,“ myslí si olomoucký kouč Zdeněk Psotka. „Ale důraz musíme zvýšit, taky jsem ho po hráčích chtěl na všech trénincích.“

Průvodce olomoucké výpravy Petr Mrázek je bývalým obráncem Sigmy a strávil v islandských klubech celkem pět let. Také on byl výsledkem Hanáků v prvním zápase zklamán.

„Myslím, že někteří mladí kluci, kteří hráli první pohár, byli trochu nervozní a naopak další zkušení hráči Fram trochu podcenili. Pokud se Islanďanům nevyrovnají v bojovnosti, budou to mít hodně těžké,“ přidává vlastní zkušenost bývalý řízný stoper.

Všeobecně se očekává, že by Olomouc měla nastoupit do zápasu ofenzivněji a v základní sestavě by se tak měl objevit důrazný Michal Hubník, který v prvním utkání střídal až ve druhém poločase. A tehdy hru pořádně oživil.

„Potřebujeme hrát důrazněji, jinak to proti bránícímu soupeři ani nepůjde,“ nepřímo potvrzuje Psotka Hubníkovo nasazení. „Jinak ale sestavu asi měnit nebudeme,“ přidává kouč.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články