Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Zápisníček Martina Zbončáka, 03. kolo

Ostatní - Zápisníček Martina Zbončáka, 03. kolo

0

Líbilo se

03.10. - V řecké lize hraje český levý obránce či záložník Martin Zbončák, který má z české ligy zkušenosti ze Sparty, Liberce, Slavie a Mostu a pro kterého je angažmá v Řecku již druhým zahraničním, když dříve působil za éry trenéra Jaroslava Hřebíka v Dynamu Moskva. V Řecku jeho Iraklis remizoval s Asterasem 0:0.

Po nepodařeném posledním utkání na hřišti Paoku přišel týden dřiny. Dřiny bez jediného dne volna. Naše mužstvo je složeno z hráčů 7 národností. Trenér, jež sám není Řek, si vyžádal tlumočníky ke každému tréninku pro všechny cizince v jejich mateřském jazyce. V sobotu jsme tedy odletěli složit reparát na hřiště týmu Asteras Tripoli.

Mužstvu, jenž je v tomto soutěžním ročníku nováčkem, finance nechybí. Vlastní jej místní podnikatel, obchodující s diamanty. Asteras byl na tom bodově stejně mizerně jako my. Byl to tedy zápas kdo s koho.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, celoplošným presinkem jsme si vynutili převahu a otupili tak očekávaný nápor domácích. Postupem času však Asteras vyrovnal hru a několikrát zahrozil ze standartních situací. Naše obrana ale pracovala bezchybně a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase si soupeř nevypracoval vážnější šanci, naopak my jsme zahodili dvě obrovské příležitosti ke skórování. Zápas tedy skončil výsledkem 0:0. Pro nás je to spíše zklamání, ke třem bodům jsme měli blíže.

Nevím co tedy po tlumočnicích trenér vymyslí. Možná si vyžádá pro každého cizince národní pokrm. Tak mě napadá, objednám si tataráček.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články