Zpět na » Ostatní » Wales se chystá na Kypr a do San Marina

Wales se chystá na Kypr a do San Marina

0

Líbilo se

03.10. - Trenér velšské fotbalové reprezentace John Toshack se v nejbližších dvou zápasech "červených draků" zveřejnil nominaci na příští dva kvalifikační zápasy.

Ve skupině D kvalifikace o postup na EURO 2008 v sobotu 13. října proti Kypru v Nikósii a ve středu 17. října v Serrevalle proti San Marinu bude muset obejít bez zraněných obránců Dannyho Collinse a středopolaře Paula Parryho.

Naopak, ve třiadvacetičlenné nominaci si našel místo obránce Oldhamu Neal Eardley. Pro problémy s lýtkovým svalem je otazník nad sobotním startem brankáře Dannyho Coyna, proti San Marinu by však už měl být k dispozici.

V kádru pochopitelně nechybí ani největší hvězda týmu, útočník West Hamu United Craig Bellamy, který se svým fantastickým výkonem se postaral o vysoké vítězství svého týmu v zářijovém utkání se Slovenskem, které skončilo 5:2.

Nominace:
Brankáři::
Wayne Hennessey (Wolverhampton), Lewis Price (Derby), Danny Coyne (Tranmere).
Obránci: Gareth Bale (Tottenham), James Collins, Danny Gabbidon (oba West Ham), Steve Evans (Wrexham), Craig Morgan (Peterborough), Lewin Nyatanga (Barnsley), Sam Ricketts (Hull), Neal Eardley (Oldham).
Záložníci: Andrew Crofts (Gillingham), Simon Davies (Fulham), Carl Fletcher (Crystal Palace), Mark Jones (Wrexham), Jason Koumas (Wigan), Joe Ledley (Cardiff City), Carl Robinson (Toronto), David Vaughan (San Sebastian).
Ăštočníci: Craig Bellamy (West Ham), Robert Earnshaw (Derby), Freddy Eastwood (Wolverhampton), Jermaine Easter (Wycombe).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Nejnovější články