Zpět na » Ostatní » Do reprezentace Irska povolán i Ireland

Do reprezentace Irska povolán i Ireland

0

Líbilo se

03.10. - Trenér irské reprezentace Stephen Staunton může v nejbližších dvou zápasech v D skupině kvalifikace o postup na ME 2008 v sobotu 13. října proti Německu v Dublinu a ve středu 17. října proti Kypru taktéž v Dublinu počítat již i se službami Joeyho O'Briena a Stephena Elliotta.

O'Brien na hřišti absentoval více než rok kvůli problémům s kolenem, Elliot si v národním týmu do míče nekopl rovněž dvanáct měsíců.

V nominaci figuruje i středopolař Manchesteru City Stephen Ireland, a to i navzdory tomu, že trenérovi Stauntonovi lhal o důvodech nutného odchodu od výpravy před zářijovým zápasem s Českem. "To, co se stalo, je už minulosté. Z jeho strany to nebylo šťastné řešení, ale podle jeho posledních výkonů jsem přesvědčený, že Stephen je opět ve své nejlepší formě," řekl irský kormidelník.

Nominace:
Brankáři:
Shay Given (Newcastle), Nick Colgan (Barnsley), Colin Doyle (Birmingham City).
Obránci: Stephen Carr (Newcastle), Richard Dunne (Manchester City), Steve Finnan (Liverpool), Stephen Kelly (Birmingham City), Paul McShane (Sunderland), Joey O'Brien (Bolton), John O'Shea (Manchester United).
Záložníci: Lee Carsley (Everton), Jonathan Douglas (Leeds), Stephen Hunt (Reading), Stephen Ireland (Manchester City), Kevin Kilbane (Wigan), Aiden McGeady (Celtic Glasgow), Alan O'Brien (Hibernian), Darren Potter (Wolverhampton), Andy Reid (Charlton).
Ăštočníci: Kevin Doyle, Shane Long (obaja Reading), Stephen Elliott, Andy Keogh (obaja Wolverhampton), Robbie Keane (Tottenham), Daryl Murphy (Sunderland).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Nejnovější články