Zpět na » Ostatní » Co takhle web fcjuventus.cz?

Co takhle web fcjuventus.cz?

0

Líbilo se

10.10. - Juventus Turín patří mezi největší světové kluby. I přes nedávné působení v Serii B má v Česku velikou fanouškovskou základu. Jejím opěrným bodem jsou stránky fcjuventus.cz .

fcjuventus.cz je největší česko-slovenský web o turínském velkoklubu. V dnešní době je samozřejmostí povedený design v klubových barvách. Díky němu fanoušek Juventusu snadno nalezne potřebné informace, navíc ve velmi přehledné formě. Hned v záhlaví naleznete všechny klíčové informace. Minulý zápas, přiští zápas, pozici "Staré dámy" v tabulce i nejlepší týmové střelce.

Web navíc poskytuje naprosto kompletní servis. V menu lze bez obtíží nalézt položky, jako jsou vedení klubu, historie loga , město Turín nebo legendy klubu. Fanoušek Juve se navíc na stránkách na dlouho dobu zabaví. K tomu slouží flashové hry, kvízy, fórum a videa, vše s tématikou Juventusu. Specialitou je pak JUVENTUS TV , která nabízí videa ze zápasů, tréninků i rozhovorů s hráči a činovníky bianconeri. Velmi silnou stránkou je i vysoká aktuálnost. Prakticky hned po skončení zápasu je vydán článek se zápasovou reportáží, nechybí ani ohlasy hráčů nebo narozeniny hráčů Juventusu. Web fcjuventus.cz je zkrátka pro každého fanouška českého fanouška jasnou základnou ve světě internetu.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články