Zpět na » Ostatní » Ve Varaždinu mají nové vedení

Ve Varaždinu mají nové vedení

0

Líbilo se

10.10. - FOTBALPORTAL SE PRO VĂ�S ROZHODL PŘEDSTAVIT KLUBY PRVNĂŤ CHORVATSKÉ LIGY A ZAČNEME ODE DNA TABULKY.Poslední klub chorvatské fotbalové ligy (1. HNL) se na zasedání Valné hromady rozhodl o rozpuštění starého vedení a jmenování nového.

Tak po měsíci, kdy Valná hromada rozpustila bývalé vedení Varteksu Varaždin v čele s Tomislavem Kezelju, přišla s novým řešením. Novým prezidentem klubu byl jmenován Ivan Topolnjak, místopředsedy pak Zoran Košćec a Zlatko Horvat. Dalšími členy vedení ještě Ivan Čehok a Predrag Ĺ tromar. První dva jsou místní podnikatelé, zatímco Čehok je starosta Varaždinu a Horvat jeho zástupcem. Ĺ tromar je pak krajským zástupcem.

Všichni jmenovaní mají za úkol konsolidovat klub jak po výsledkové, tak i finanční stránce. Sám předseda výboru Varteksu Hrvoje Vojvoda prohlásil, že vybrali nejlepší z nejlepších, kteří by měli pro klub udělat maximum a také si pochvaluje, že po vzoru dalších chorvatských klubů sedí ve výboru také zástupci města.

Varteks je totiž po odehraných 11 kolech v tabulce poslední s osmibodovou ztrátou na nesestupové místo a to si před sezónou nemyslel ani ten největší pesimista z Varaždinu.

Klub na svých internetových stránkách nenabízí mnoho informací, takže vás asi málo potěšíme tou jedinou důležitou, že nejznámější hráč mužstva je kapitán Miljenko Mumlek.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články