Zpět na » Ostatní » Medimurje Čakovec

Medimurje Čakovec

0

Líbilo se

10.10. - Předposlední klub chorvatské fotbalové ligy se představuje.

Rok založení 2003, klubové barvy červená a černá. Nejlepší umístění v lize 11. místo, a to v loňském roce. Stadion má kapacitu 6000 diváků (které však nikdy neviděl) a již pohledu na něj je zřejmé, že u nás se krajské soutěže hrají v kvalitnějším prostředí.

Nejlepším hráčem klubu, ve kterém hrají i dva Brazilci, je Ĺ aranović Edin (dal letos již šest gólů), který však nemá na klubovém webu ani fotku. Až za ním se krčí třígólový Davor Piškor.

Jedním z hlavních sponzorů klubu je pivovar Ožujsko (mimochodem pivo docela dost hořké a chutí připomínající naše Krušovice). Nicméně se pokusím někde zjistit rozpočet roční klubu, který nebude o moc větší, než třeba měsíční výtoč v Pivovaru u Fleků.

Jinak z webových stránek klubu lze vyčíst pouze informace o městu Čakovec a Medimurské župani, což ale nemá s fotbalem zase nic společného.Po pravdě řečeno, kromě velkých chorvatských klubů si tyto menší kluby nechali dělat své webové stránky celkem nedávno, takže „kvalita“ je vskutku odpovídající a tak na úrovni žáka druhého stupně ZĹ u nás. Předposlední místo jak klubu, tak i webu.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články