Zpět na » Ostatní » Patrik Schick v zápase s Tureckem nenastoupí. Kdo bude hrát místo něj?

Patrik Schick v zápase s Tureckem nenastoupí. Kdo bude hrát místo něj?

Patrik Schick v zápase s Tureckem nenastoupí. Kdo bude hrát místo něj? © iconsport.photo - Patrik Schick

0

Líbilo se

24.06. - Po zápase s Gruzií jsme opravdu neměli moc co slavit. Remíza s Gruzií je prostě málo a jsme před zápasem s Turky dost na hraně. Navíc musel brzy střídat Patrik Schick a sám po zápase potvrdil, že to dobře nevypadá. Nyní je údajně jisto v tom, že útočník Leverkusenu do klíčového zápasu nezasáhne.

Patrik Schick byl jediným českým střelcem v zápase s Gruzií. Ten za povedený označit nemůžeme, ačkoliv to z naší strany hlavně v prvním poločase byl dost povedený výkon, který však negoval skvělý gólman Mamardashvili. Patrik Schick musel ale až nezvykle brzy ve druhém poločase střídat. Po zápase útočník Bayeru Leverkusen přiznal, že se moc dobře necítí, ale sám nevěděl, jaké jsou šance na to, aby naskočil do zápasu s Turky, jenž bude pro nás alfou a omegou. Pokud ho nevyhrajeme, balíme si kufry už po skupině. A bez nejlepšího českého hráče, ačkoliv bez ideální formy, to bude o dost těžší.

Podle informací Čt má Schick poraněné lýtko a do zápasu skutečně nenastoupí. S týmem ale zůstává, což alespoň přináší naději nejen pro zápas s Tureckem, což by ale byl asi zázrak, ale hlavně pro potenciální osmifinále, jemuž ale upřímně moc nevěřím. Je tak dost možné, že tohle je celkový konec Patrika Schicka na Euru. Dříve než jsme chtěli a po horších výkonech, než jsme čekali. Přichází tak otázka, kdo by měl místo naší hvězdy a zatím nejlepšího střelce za dvě poslední Eura nastoupit v základní sestavě.

Kdo místo Schicka?

Podle mě je s absencí Patrika Schicka takřka jistý start Adama Hložka. Osobně se mi líbila jeho aktivita a zápas s Gruzií. Hrál hodně na sílu, a to by mělo a musí na Turky platit. Zároveň má na start dostatek fotbalovosti. Bude to ale na hrotu, nebo opět z levého křídla, kde by se jinak mohla otevřít cesta pro Matěje Juráska? S tím ale nepočítám. Myslím, že bez Schicka bude ideální systém minulého zápasu. A na hrotu? Proti Portugalsku byl velmi dobrý Mojmír Chytil, naopak velmi špatný a bez chuti Kuchta. Bude to mezi nimi. Nemyslím si, že by od začátku hrál Tomáš Chorý, kterého by však velká část fanoušků chtěla. Je to těžká volba a upřímně se nějak nemůžu rozhodnout mezi Kuchtou a Chytilem. Kuchtu přeci nemůžeme hodnotit podle zápasu s favority turnaje. Na Turky má navíc krásné vzpomínky. Byl jedním z klíčových hráčů Sparty při vyřazení Galatasaray. Chytil pak byl dobrým žolíkem v obou duelech.

Patrik Schick

David Suchý / fotbalportal.cz

Anketa

Kdo by měl nastoupit v útoku?

Tomáš Chorý (1)

Tomáš Chorý 33,3%

Jan Kuchta (0)

Jan Kuchta 0,0%

Mojmír Chytil (2)

Mojmír Chytil 66,7%

Adam Hložek (0)

Adam Hložek 0,0%
Celkový počet hlasů: 3
Loading... Uklávám Váš hlas.
Nejnovější články