Zpět na » Ostatní » Skotsko vs. Maďarsko - Predikce a sestavy

Skotsko vs. Maďarsko - Predikce a sestavy

Skotsko vs. Maďarsko - Predikce a sestavy © iconsport.photo - Dominik Szoboszlai

0

Líbilo se

23.06. - EURO 2024 míří do své finální části základních skupin. Dnes večer se dozvíme, jaké bude konečné pořadí v tabulce ve skupině A. Zatímco v prvním duelu jde o první místo, Maďarsku a Skotsku jde o postup do osmifinále, kterého dosáhnou pouze výhrou. Otázka tedy zní - kdo s koho?

EURO 2024: Skotsko - Maďarsko | Skupina A | 23. 6. 2024 | 21:00

Skotsko

Forma: RP

Umístění: 3.

Skóre: 2:6

Nejlepší střelec: Scott McTominay - 1


Skotsko bylo po prvním zápase na odstřel. S favorizovaným Německem utrpělo těžký debakl. Poté přišel zlepšený výkon a remíza proti těžkému Švýcarsku. Dnes večer si to rozdá s Maďarskem o všechno. Ani případná remíza by Skotsku pravděpodobně nestačila k postupu ze třetího místa kvůli zápornému skóre.

Scott McTominay

Maďarsko

Forma: PP

Umístění: 4.

Skóre: 1:5

Nejlepší střelec: Barnabas Varga - 1


Maďarsko bylo pasováno na černého koně, ale výsledky hovoří o pravém opaku. BIlance Maďarska jsou zatím dva zápasy - dvě prohry. Pořád mají ale osud ve svých rukou. Pokud budou chtít postoupit do osmifnále, mají před sebou jediný úkol - porazit Skotsko.

Barnabas Varga


EURO 2024: Pravděpodobné sestavy

Skotsko

Gunn - Hendry, Hanley, McKenna - Ralston, McGregor, Gilmour, Robertson - McTominay, Adams, McGinn

Maďarsko

Gulácsi - Botka. Orbán, Dárdai - Bolla, Schäfer, Styles, Kerkez - Sallai, Szoboszlai, B. Varga


EURO 2024: Tipy na zápas

Skotsko - Maďarsko 1:3 - 21

V tomto zápase jde o všechno. Ani jednomu týmu nestačí remíza do vyřazovací části EURO 2024. Maďaři jsou výsledkově daleko za očekáváním, ale věřím, že si dnes poradí se Skoty. Ti také budou útočit, aby mohli vůbec poprvé v historii zažít atmosféru vyřazovací části velkého turnaje.

Počet gólů v zápasu: Více než 2.5 - 1.83

Souboj o všechno; výhra nebo nic. Vzhledem k důležitosti zápasu a také k výrazně zápornému skóre obou týmů si myslím, že bude padat mnoho gólů.

Počet rohů v zápasu: Více než 9.5 - 2.07

Zápas, který od první minuty nabídne strhující podívanou, přesně takto si představuji tento duel, ve kterém se rozhodne o třetím postupujícím. Vysoké tempo vygeneruje velký počet rohů. V prvním zápase nemělo Skotsko ani jeden roh, ale bylo to ovlivněno zakřiknutým výkonem a červenou kartou. V zápase proti Švýcarsku bylo zahráno celkem 13 rohových kopů.


Přečtěte si také: Švýcarsko vs. Německo - Predikce a sestavy

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články