Zpět na » Ostatní » Skotský úspěch na EURO 2024 by mohl přinést fanouškům den volna. Co se musí stát?

Skotský úspěch na EURO 2024 by mohl přinést fanouškům den volna. Co se musí stát?

Skotský úspěch na EURO 2024 by mohl přinést fanouškům den volna. Co se musí stát? © iconsport.photo - Skotsko po zápase

0

Líbilo se

22.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE V neděli se Skotsko utká s Maďarskem ve Stuttgartu v klíčovém zápase, který rozhodne o jejich postupu do osmifinále. Výhra by téměř jistě zajistila Skotům místo mezi nejlepšími třetími týmy ve skupinách.

Skotská reprezentace na Euro 2024 začala před týdnem katastrofálně, když v úvodním zápase turnaje utrpěli drtivou porážku 1:5 s Německem. Tým trenéra Stevea Clarka se však rychle vzchopil a ve středu získal cennou remízu 1:1 proti Švýcarsku, přičemž výhra jim těsně unikla v posledních minutách. Vše se nyní rozhodne v nedělním zápase proti Maďarsku, které je momentálně na dně skupiny A bez jediného bodu. Skotsko, poprvé v pozici favorita, bude podporováno tisíci fanoušků cestujícími s Tartan Army a miliony diváků doma.

Den volna pro fanoušky?

Pokud se Skotsko kvalifikuje do vyřazovacích bojů velkého turnaje poprvé v historii, pondělní ráno by mohlo být plné bolavých hlav a radostných oslav. Jedna skotská firma však svým zaměstnancům nabízí jedinečnou odměnu za úspěch národního týmu.

Jeden fanoušek Skotska sdílel na sociální síti X fotografii cedule vyvěšené na pracovišti. Na ceduli stálo: "Pokud Skotsko vyhraje v neděli 23. června, máte povolení začít práci o dvě hodiny později než obvykle v pondělí 24. června." A nejen to, cedule pokračovala: "Pokud Skotsko vyhraje o tři nebo více gólů, máte povolení vzít si v pondělí 24. června volno." Tato výjimečná nabídka znamená, že pokud tým Stevea Clarka porazí Maďarsko výrazným rozdílem a zajistí si postup v impozantním stylu, někteří šťastní skotští fanoušci budou mít efektivně nový státní svátek.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články