Zpět na » Ostatní » Za bývalého obránce Barcelony měl v Rumunsku hrát jeho bratr. Potvrdí to DNA testy

Za bývalého obránce Barcelony měl v Rumunsku hrát jeho bratr. Potvrdí to DNA testy

Za bývalého obránce Barcelony měl v Rumunsku hrát jeho bratr. Potvrdí to DNA testy © iconsport.photo - Edgar Ié

0

Líbilo se

13.05. - Kdysi dávno se v Barceloně mihl nadějný portugalský obránce jménem Edgar Ié. Kariéra mu nakonec zas tak moc nevyšla, ačkoliv hrál na celkem solidních adresách. Aktuálně se o něm ale mluví snad víc, než kdy dříve a pyšný by na to být neměl. Údajně za něj totiž během angažmá v Rumunsku hrálo jeho dvojče.

Edgar Ié byl kdysi považován za opravdu velký talent. Stoper z Portugalska, který má kořeny v Guinei-Bissau, se už ve svých 18 letech přesunul ze Sportingu Lisabon do Barcelony. Doma má medaili z Copa del Rey, ale více než 1 zápas za áčko neodehrál. Dále hrál za Lille, Nantes, Feyenoord nebo Trabzonspor. Právě tam odehrál nejvíc zápasů ze všech svých angažmá. Aktuálně kope v Rumunsku za Rapid Bukurešť, celek, jenž se letos dostal do skupiny o titul. Jenomže toho odehrál hrozně málo, hraje zle, trénuje zle. Čím to tak může být?

Hrál za Edgara jeho bratr?

Z Rumunska totiž přišly zprávy o tom, že se nyní řeší, že to vůbec není Edgar Ié, ale jedná se o jeho bratra Edelina. Vedení Rapidu bylo údajně po jeho podpisu zaskočeno tím, že neumí Anglicky i přes to, že za sebou má spoustu zahraničních angažmá. To ale za mě není důvod, proč by měla přijít taková obvinění. Zřejmě ale klub má i jiné pochybnosti. Hráč se měl prokázat řidičským průkazem, ale to odmítnul. Zřejmě tak bude muset na DNA testy, po nichž by mělo být jasno. Pokud se prokáže, že místo Edgara hrál Evelino, Rapidu by mělo být odečteno 8 bodů. Opravdu bizarní situace, jejíž výsledek nás opravdu zajímá.

Rapid Edgarova podpisu zřejmě lituje

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články