Zpět na » Ostatní » Pavel Vrba chtěl trénovat Vietnam, ale reprezentace si vybrala někoho jiného

Pavel Vrba chtěl trénovat Vietnam, ale reprezentace si vybrala někoho jiného

Pavel Vrba chtěl trénovat Vietnam, ale reprezentace si vybrala někoho jiného © iconsport.photo - Vrba vedl českou reprezentaci na EURU 2016

0

Líbilo se

05.05. - Pavel Vrba nedávno projevil zájem o novou výzvu v podobě převzetí role trenéra vietnamské fotbalové reprezentace. Po turbulentních obdobích ve své kariéře se rozhodl hledat nové možnosti a překročit hranice českého fotbalu.

Pavel Vrba, známý fotbalový kouč, se rozhodl prozkoumat nové možnosti ve své kariéře a zaměřil své pohledy směrem k Vietnamu. Po úspěších i neúspěších ve světě fotbalu se rozhodl otestovat své schopnosti v exotickém prostředí. Avšak jeho snaha o získání postu trenéra vietnamské reprezentace nebyla úspěšná.

Podle portálu InFotbal.cz, tak po úsilí o novou výzvu v zahraničí Pavel Vrba čelí odmítnutí, kdy vietnamská fotbalová federace zvolila jiného kandidáta na post trenéra. I přes toto zklamání se Vrba nejspíše nevzdá a bude hledat další příležitosti pro uplatnění svých trenérských schopností.

Vrba a jeho zahraniční štace

Jeho cesta za novými výzvami začala v roce 2004, kdy přijal roli hlavního trenéra týmu Púchov. V této pozici se mu podařilo získat cenné zkušenosti a prohloubit své znalosti o fotbalovém prostředí mimo Česko. Po působení na Slovensku se Pavel Vrba vydal na další dobrodružství v roce 2008, tentokrát do ruského klubu Machačkala. Zde se stal hlavním trenérem a měl možnost pracovat v konkurenční ruské fotbalové lize. Tato zkušenost mu otevřela dveře do světa mezinárodního fotbalu a poskytla mu nové perspektivy a výzvy. Po svém ruském angažmá se Pavel Vrba vrátil do středoevropského prostředí a v roce 2018 přijal nabídku na trénování bulharského týmu Ludogorec. Zde se mu podařilo rozvinout své trenérské dovednosti ještě více a získat další cenné zkušenosti v mezinárodním prostředí.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články