Zpět na » Ostatní » Odsouzený Dani Alves se chce vrátit k fotbalu

Odsouzený Dani Alves se chce vrátit k fotbalu

Odsouzený Dani Alves se chce vrátit k  fotbalu © iconsport.photo - Alves míří k soudu

1

Líbilo se

09.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Bývalý fotbalový šampion Dani Alves, jehož kariéru poznamenalo skandální odsouzení za znásilnění, plánuje nečekaný návrat na zelený pažit. Po propuštění na kauci se Alves rozhodl překročit hranice své kontroverzní minulosti a znovu se chce vrátit do profesionálního fotbalu.

Odsouzený Dani Alves, se chystá na zpáteční cestu do fotbalového světa, a to navzdory skandálnímu soudnímu rozhodnutí ohledně znásilnění. Alves, který byl v únoru tohoto roku odsouzen na čtyři a půl roku za znásilnění ženy v španělském nočním klubu, se snaží obnovit svou kariéru a znovu získat důvěru veřejnosti. Tento krok vyvolal rozruch v médiích a ve fotbalovém světě, jelikož bývalý obránce slavné Barcelony se snaží překonat stín svého skandálního odsouzení. Soudní verdikt ho odsoudil k vysokému trestu vězení a finančnímu odškodnění oběti, ale Alves se rozhodl podstoupit odvolání a doufá v osvobození. Zprávy o jeho plánu návratu do profesionálního fotbalu vyvolaly polemiku ohledně etiky ve sportu. Zatímco někteří zdůrazňují možnost druhé šance a snahu o rehabilitaci, jiní kritizují Alvesův pokus o návrat jako nevhodný a pochybný.

Kde bude Alves hrát?

Zatím není jasné, kde Dani Alves bude hrát po svém případném návratu do profesionálního fotbalu. Spekulace o jeho budoucím klubu jsou rozmanité, přičemž někteří odborníci naznačují možnost setrvání v Evropě, zatímco jiní mluví o možném přesunu do jiných regionů, včetně jeho domovské Brazílie.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články