Zpět na » Ostatní » Finále baráže o EURO 2024: Kam zmizel před penaltama Wojciech Szczesny? Šel si zakouřit

Finále baráže o EURO 2024: Kam zmizel před penaltama Wojciech Szczesny? Šel si zakouřit

Finále baráže o EURO 2024: Kam zmizel před penaltama Wojciech Szczesny? Šel si zakouřit © iconsport.photo - Wojciech Szczesny před penaltami

0

Líbilo se

11.04. - Dne 26.3.2024 odehrála polská reprezentace finálové utkání o postup na EURO proti Waelsu. Zápas došel až do penalt. Mnozí diváci si všimli, že na chvíli zmizel polský brankář Szczesny. Kam zmizel? Nedávno v rozhovoru prozradil, že si šel dát svou oblíbenou cigaretu, aby se uklidnil.

Penaltový rozstřel - okamžik napětí, kdy se osudy zápasů mohou obrátit během několika málo minut. A právě v této kritické fázi se odehrál událost, která se stala záhadou a zároveň tématem vášnivých debat. Před tím, než se šly kopat rozhodující penalty v zápase Polsko vs. Wales zmizel polský brankář z očí svých spoluhráčů i diváků, aby našel klid pro rozhodující momenty. Zatímco ostatní hráči diskutovali o taktice a strategii, on zmizel do pozadí. A důvod? Pro něj znamenal klid a soustředění něco úplně jiného. Pro něj to znamenalo cigaretu. Ano, možná to zní neobvykle, ale pro tohoto hráče to byl způsob, jak se uklidnit a soustředit na svůj výkon.

Szczesny se přiznal

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články