Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Půjdou Guimaraes s Branthwaitem za lepším? Dortmund usiluje o definitivní zisk Sancha

Přestupové spekulace: Půjdou Guimaraes s Branthwaitem za lepším? Dortmund usiluje o definitivní zisk Sancha

Přestupové spekulace: Půjdou Guimaraes s Branthwaitem za lepším? Dortmund usiluje o definitivní zisk Sancha © bvb.de - Jadon Sancho

0

Líbilo se

19.03. - BULVÁRNÍK Zimnímu přestupovému období již dávno odzvonilo. Přesto však neutichají přestupové spekulace, a proto vám nabízíme pokračování tradiční rubriky. Guimaraes není spokojen s výkony Newcastlu, zajímá se o něj Real s PSG. Další opora trápícího se celku vzbuzuje pozornost ze strany United a Chelsea. Sancho si svými výkony v Dortmundu říká o setrvání.

Hvězda Newcastlu v hledáčku Realu a PSG

Prosakuje informace, že Bruno Guimaraes není zcela spokojen s průběhem sezóny svého týmu, Magpies aktuálně figurují až na 10. místě Premier League, což představuje značný propad oproti minulému ročníku, kdy Straky skončily na 4. místě a vybojovaly si postup do Ligy mistrů. Brazilskou hvězdu si v zápasovém tempu prohlédli skauti Bílého baletu a PSG, přičemž klub vlastněný katarskými šejky má zájem i o jeho spoluhráče Alexandra Isaka. (zdroj: hitc.com)

Everton stanovil cenovku za Branthwaita

Modrý celek z města Beatles si dle zdrojů serveru Teamtalk určil gáži, za níž by byl ochoten prodat svou oporu zadních řad Jarrada Branthwaita. Mělo by se jednat o částku kolem 80 miliónů liber, což by z anglického reprezentanta učinilo nejdražšího obránce všech dob. Cenovku pochopitelně šponují jeho výkony na hřišti, díky nimž si vysloužil premiérovou pozvánku do anglické reprezentace. Ústřední postava Evertonu nastoupila v této sezoně k 25 ligovým zápasům, vstřelila dvě branky a dopomohla k sedmi čistým kontům svého týmu. Enormní zájem o Branthwaita projevují především Manchester United a Chelsea. (zdroj: teamtalk.comm)

Zůstane Sancho v Dortmundu natrvalo?

Borussia Dortmund zvažuje, že vykoupí navrátilce Jadona Sancha natrvalo. To platí ale za předpokladu, v němž United akceptují částku o polovinu nižší, než za jakou anglického mladíka před bezmála třemi roky kupovali - tedy 73 miliónů liber. 23letý ofenzivní křídelník je totiž v žlutočerném dresu pouze na hostování, k odchodu z Manchesteru ho totiž donutila prakticky nulová herní vytíženost. Aktuálně se však Angličanovi začalo dařit, nedávno se například ukázal v rozhodujícím utkání osmifinále Ligy mistrů proti PSV Eindhoven, kde vsítil rozhodující gól. (zdroj: mirror.co.uk)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články