Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Comeback Agüera ve vrcholovém sportu? Po vycházející hvězdě z Irska pokukuje Arsenal

Přestupové spekulace: Comeback Agüera ve vrcholovém sportu? Po vycházející hvězdě z Irska pokukuje Arsenal

Přestupové spekulace: Comeback Agüera ve vrcholovém sportu? Po vycházející hvězdě z Irska pokukuje Arsenal © iconsport.photo - Socha Sergia Agüera v Manchesteru

1

Líbilo se

26.02. - BULVÁRNÍK Zimnímu přestupovému období již odzvonilo. Přesto však neutichají přestupové spekulace, a proto vám nabízíme pokračování tradiční rubriky. Sportovní dny Sergia Agüera možná nejsou sečteny. Alphonso Davies stále nepodepsal nový kontrakt v Bayernu Mnichov, spekuluje se o jeho přesunu do Realu Madrid. Arsenal monitoruje situaci okolo talentovaného Evana Fergusona.

Alphonso Davies do Realu Madrid?

Real Madrid se zřejmě pokusí ulovit Alphonsa Daviese z Bayernu Mnichov. Bundesligový celek se s kanadským obráncem stále nedohodl na novém kontraktu, přičemž ten stávající mu vyprší v roce 2025 a mnichovský velkoklub ho pochopitelně nechce pustit zadarmo. Vyrojily se zprávy o tom, že se krajní bek ústně dohodl s Bílým baletem, podle německé redakce Sky Sports však žádná oficiální nabídka na stole nepřistála. Španělský celek je za přestup údajně ochoten zaplatit okolo 40 až 50 miliónů eur. (zdroj: skysports.com)

Kolem irského mladíčka krouží Arsenal

Skauti londýnského Arsenalu mají v hledáčku vycházející hvězdu Brightonu Evana Fergusona, uvádí zdroje Fotball Insider. Je pravděpodobné, že Gunners budou chtít v létě přivést posilu do ofenzivy, a tím pádem si nyní skládají seznam potenciálních adeptů, kteří by se mohli stát novými tvářemi klubu. 19letý Ir se údajně dostal do užšího seznamu, již nějakou dobu se spekuluje také o možnosti akvizice Ivana Toneyho. Mladší z této dvojice, Ferguson, je považován za talent světové úrovně, který se v budoucnu může stát špičkovou devítkou na své pozici. (zdroj: footballinsider247.com)

Sergio Agüero zpátky na fotbalovém pažitu?

V argentinských médiích se začal probírat možný comeback tamního exreprezentanta Sergia Agüera, jenž se díky svému fotbalovému umu proslavil napříč planetou. Zájem vzbudil rozhovor s fotbalistovým kardiologem, který připustil, že existuje možnost Agüerova návratu na trávník. Výrazná osobnost argentinského fotbalu byla nucena přerušit aktivní kariéru v listopadu 2021, poté co se zjistilo, že má problémy se srdcem. Novinář Sebastián Vignolo uvádí, že pokud vše půjde tak, jak má, existuje reálná šance na návrat. Bývalý forvard by pravděpodobně hrál v dresu Independiente, jehož je odchovancem. (zdroj: mundodeportivo.com)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články