Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: V Anglii jeví zájem o mistra Evropy. Sancho má nabídky z Bundesligy a Ten Hag by rád oživil kádr japonským reprezentantem

Přestupové spekulace: V Anglii jeví zájem o mistra Evropy. Sancho má nabídky z Bundesligy a Ten Hag by rád oživil kádr japonským reprezentantem

Přestupové spekulace: V Anglii jeví zájem o mistra Evropy. Sancho má nabídky z Bundesligy a Ten Hag by rád oživil kádr japonským reprezentantem © iconsport.photo - Nicolo Barella (u míče)

1

Líbilo se

21.12. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Lednové okno přestupů je téměř za dveřmi a kluboví skauti tak mají napilno. Výkony Nicolo Barelly přitáhly pozornost anglických velkoklubů. Z Britských ostrovů by se naopak mohl pakovat Jadon Sancho, o něhož se zajímají kluby z Německa. United by mohl posílit křídelník z Realu Sociedad.

Budoucnost Nicolo Barelly

Inter Milán je zaneprázdněn vyjednáváním o prodloužení kontraktu s Nicolo Barellou, jednou z opor záložní řady. Výkony mistra Evropy z roku 2020 totiž neunikly pozornosti anglických klubů v čele s Liverpoolem, Newcastlem a Chelsea. Vedení Interu se pomocí nových podmínek ve smlouvě snaží italského fotbalistu udržet. Ve hře má být údajně zvýšení platu a prodloužení kontraktu do roku 2028. (zdroj: fichajes.net)

Zamíří Sancho do Německa?

Jadon Sancho, který kvůli neshodám s trenérem Erikem ten Hagem nenastupuje, by mohl zamířit do Bundesligy. O anglického reprezentanta projevují zájem hned tři celky z nejvyšší německé soutěže, konkrétně jde o Leverkusen, Lipsko a Stuttgart, informace pochází od zdrojů zahraničního webu 90min.com. Manchester je prý ochoten v případě hostování pokrýt část hráčova platu, United by rádi zahrnuli do dohody i výkupní klauzuli. (zdroj: 90min.com)

Sancho

Ten Hag si vyhlédl posilu ze Španělska

Red Devils pečlivě monitorují situaci okolo křídelníka Takefusa Kuby. Japonec, jenž byl považován za velký talent Realu Madrid, je v hledáčku Erika ten Haga, který by ho mohl přivést do Manchesteru jako náhradu za Brazilce Antonyho. Výkony brazilského reprezentanta totiž zůstávají v této sezoně za očekáváním. Naopak Kubo podává v aktuálním ročníku La Ligy znamenité výkony, během 16 utkání nastřílel 6 branek, k nimž přidal i 3 asistence. (thesun.co.uk)

Kubo

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články