Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Posílení kádru Tottenhamu. Richarlisonova budoucnost a následovník Thiaga Silvy

Přestupové spekulace: Posílení kádru Tottenhamu. Richarlisonova budoucnost a následovník Thiaga Silvy

Přestupové spekulace: Posílení kádru Tottenhamu. Richarlisonova budoucnost a následovník Thiaga Silvy © iconsport.photo - Thiago Silva

0

Líbilo se

07.12. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Tottenham se v lednu bude snažit o posílení konkurenceschopnosti jeho sestavy. Opačným směrem by mohl zamířit Richarlison, jeho situaci monitorují kluby ze Saúdské Arábie. Chelsea se poohlíží po nástupci Thiaga Silvy.

Šířka kádru Spurs

Tottenham by v příštím měsíci rád prohloubil šířku kádru. Preference směřují ke třem postům - střední obránce, levý záložník a střední záložník. Kohouti se zaměřují na perspektivní hráče mladší 24 let. Jako priorita se jeví defenzivní trio Jarrad Branthwaite, Marc Guehi a Jean Clair Todibo. Severolondýnský klub také sleduje Samuela Ilinga-Juniora a útočníka Jotu z Al Ittihad. (zdroj: skysports.com)

Chelsea si vyhlídla nástupce Thiaga Silvy

Blues se zajímají o stopera Bayeru Leverkusen Jonathana Taha, v němž vidí potenciálního nástupce Thiaga Silvy, uvádí německý Bild. Německý střední obránce má ve smlouvě klauzuli o uvolnění, jež vyprší v létě 2025. Silvův kontrakt pak vyprší koncem této sezony a dá se předpokládat, že jeho kariéra spěje ve 39 letech ke svému konci. Tah letos prozatím odehrál 18 zápasů a s Leverkusenem vévodí Bundeslize. (zdroj: skysports.com)

Brazilský reprezentant do Saúdské Arábie?

Celky v Saudi Pro League si jako cíl stanovily příchod brazilského útočníka Richarlisona z Tottenhamu. Ange Postecoglou se však nebude chtít vzdát svého svěřence snadno. Přesvědčit by ho mohla celková přestupní suma, která by překročila výši 60 miliónů liber, za něž se Brazilec loni stěhoval do Londýna. Reprezentant Kanárků se v aktuálním působišti nepotkal s ideální formou. Ve 47 dosavadních kláních totiž zaznamenal pouze pět gólů a sedm asistencí. (zdroj: 90min.com)

Dominik Pánek / skysports.com, 90min.com

Nejnovější články