Zpět na » Ostatní » Mario Balotelli označil nejhoršího trenéra, jakého zažil

Mario Balotelli označil nejhoršího trenéra, jakého zažil

Mario Balotelli označil nejhoršího trenéra, jakého zažil © iconsport.photo - Mario Balotelli

0

Líbilo se

01.12. - Mario Balotelli rozhodně měl na to, aby se stal velkou hvězdou a oporou italského nároďáku na dlouhá léta. Jeho životnost byla ale hodně krátká. Kariéru si zničil úplně sám. Přitom se mihl na adresách jako Inter a AC Milán, byl v Liverpoolu i Manchesteru City...Skončil ale v Adana Demirspor. Už 33letý Ital nyní vzpomíná na svou kariéru a označil nejhoršího trenéra, jakého zažil.

Mario Balotelli se do velkého fotbalu dostal v Interu Milán. José Mourinho dokázal jako jeden z mála jeho povahu krotit. V Interu dosáhl Balotelli i na Ligu mistrů. Brzy se ale přesunul do Anglie, konkrétně do Manchesteru City. Tam už začaly jeho eskapády. Nastartoval se zase velmi dobře v AC Milán. Liverpool si tak řekl, že je dobrý nápad Balotelliho koupit. Nebyl. Byl to ohromný propadák, stejně tak návrat do Milána. Dařilo se mu ale v Nice a Marseille. Pak přišel pád. Bresica, Monza, Adana Demirspor, Sion a nyní znovu Adana. Zažil toho hodně. Koho tedy označil za nejhoršího trenéra své kariéry?

Brendan Rodgers je nejhorší trenér, jakého jsem kdy měl. Co se týče tréninku, byl jednička. To byla paráda. Ty jeho minihry a tak. Jako člověk je ten chlap katastrofa," řekl Mario Balotelli. Jak ho ale právě Rodgers dříve hodnotil?

Nedokázal jsem se s ním úplně napojit. Přišel velmi pozdě během toho přestupového okna. Byl to ze strany klubu velký gamble. Je to bezpochyby obrovský talent. Vedení mi říkalo, že sem příjde a bude se zlepšovat, že to bude super. Ale nedokázal jsem se na něj napojit. Na hřišti nechával Mario všechno. Ale nebylo to prostě něco, co fungovalo tak, jak jsme předpokládali. Kdyby hrál každý zápas tak, aby využil svůj talent, byl by nejlepší na světě," řekl Brendan Rodgers.

Mario Balotelli a Brendan Rodgers

David Suchý / goal.com

Nejnovější články