Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Real by rád přivedl talent Bayernu. Fabregas v nové roli a plány Pepa Guardioly

Přestupové spekulace: Real by rád přivedl talent Bayernu. Fabregas v nové roli a plány Pepa Guardioly

Přestupové spekulace: Real by rád přivedl talent Bayernu. Fabregas v nové roli a plány Pepa Guardioly © iconsport.photo - Alphonso Davies

1

Líbilo se

13.11. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Real Madrid si vytyčil jako cíl získání levého beka z Bayernu. Španělská legenda by se mohla ujmout nové role. V Anglii je rušno, Guardiola má zálusk na defenzivní oporu Blues.

Má Davies namířeno do Bílého baletu?

Kanaďan působící v Bayernu Mnichov, Alphonso Davies zůstává jednou z přestupových priorit Realu Madrid pro rok 2024. Nepředpokládá se tak, že by talentovaný mladík opustil Mnichovany již v lednovém přestupním období. Zprávu o možném transferu přinesl renomovaný novinář Fabrizio Romano. (zdroj: skysports.com)

Fabregas novým přírůstkem do trenérského řemesla

Cesc Fabregas je údajně připraven na svou první trenérskou štaci v podobě hlavního trenéra A-týmu. „Mladičký Španěl Fabregas“, jak zněla legendární hláška v populární fotbalové videohře, by se měl podle Fabrizia Romana ujmout italského celku Como. Bývalý záložník Chelsea, Arsenalu či Barcelony již působil jako trenér mládežnických celků. Španěl završil kariéru právě v Como, kde by mohl zaujmout novou roli. (skysports.com)

Citizens mají políčeno na oporu Chelsea

Manchester City by v brzké budoucnosti chtěl získat krajního obránce Chelsea Reeceho Jamese. Ten by měl jednou nahradit Kylea Walkera, anglický reprezentant, jenž po zraněném Kevinu De Bruyneovi převzal dokonce kapitánskou pásku, prodloužil smlouvu se svým zaměstnavatelem až do roku 2026. Podle The Independent se ale Pep Guardiola čile dívá do budoucna a má zájem na tom, aby James zakotvil na modré straně Manchesteru. (zdroj: manchestereveningnews.co.uk)

Dominik Pánek / skysports.com, manchestereveningnews.co.uk

Nejnovější články