Zpět na » Ostatní » Němečtí fanoušci jsou nadšeni z první nominace Juliana Nagelsmanna. Po dvou letech v ní bude i Mats Hummels

Němečtí fanoušci jsou nadšeni z první nominace Juliana Nagelsmanna. Po dvou letech v ní bude i Mats Hummels

Němečtí fanoušci jsou nadšeni z první nominace Juliana Nagelsmanna. Po dvou letech v ní bude i Mats Hummels © iconsport.photo - Julian Nagelsmann

3

Líbilo se

06.10. - Julian Nagelsmann odhalil svou první nominaci v roli kouče německého národního týmu. Nový kouč, jenž by měl Německo koučovat na domácím Euru přišel s odvážnými změnami, jako je nominace Matse Hummelse po dvou letech, připsal tři nováčky a pár jmen vypsal. Podle ohlasů na sociáních sítích jsou němečtí fandové z výběru kouče Nagelsmanna nadšení.

Julian Nagelsmann se stal novým trenérem německého národního týmu. Hansi Flick nepřesvědčil, vyhořel na mistrovství světa, přátelská utkání byla jedna ostudu za druhou a bylo tedy zřejmé, že bude odvolán. Julian Nagelsmann podepsal smlouvu až do domácího Eura, které bude Německo pořádat už po této sezóně. Co bude s mladým trenérem dál, to se ještě uvidí. Své fanoušky u vedení Die Mannscahftu už si dokázal získat a to nominací na jeho dva úvodní duely, které Německo odehraje s USA a Mexikem.

Fanoušci měli pocit, že o nominaci Hansiho Flicka nerozhodovala forma a měl své oblíbence, kteří hráli i když formu neměli. S tím, co vytvořil Julian Nagelsmann jsou spokojení. Největší změnu udělal v obraně. V ní opět uvidíme velezkušeného Matse Hummelse, který aktuálně patří mezi nejlepší hráče Dortmundu a nominaci si zasloužil. Je v ní na úkor spoluhráče z Dortmundu Schlotterbecka nebo Mathiase Gintera, což fanoušci také uvítali. Právě tihle dva v národním týmu v poslední době příliš dobře nehráli.

Důkazem toho, že u Nagelsmanna hraje roli i forma, je i povolání Kevina Behrense. Útočník Unionu Berlín začal sezónu výborně 4 góly a ačkoliv se zadrhl, většina Němců si myslí, že pozvánku dostal tenhle vytáhlý forvard zaslouženě. Vedle něj je nováčkem záložník Robert Andrich, jenž podle některých měl dostat pozvánku ještě před jeho loňským přestupem do Leverkusenu. Trio uzavírá Chris Führich ze Stuttgartu. 2 góly a 4 asistence v 6 zápasech zřejmě mluví za vše. Fanoušci by si přáli i útočníka druholigového Hamburgu Roberta Glatzela. Jinak nad nominací panuje skutečně velká spokojenost. Jedna věc je ale nominace, druhá věc jsou výkony. Jaké bduou, to teprve zjistíme.

Nominace Juliana Nagelsmanna

David Suchý / theathletic.com

Nejnovější články