Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Cancelo natrvalo, Gnabry zpátky do Anglie a Toneyho návrat

Přestupové spekulace: Cancelo natrvalo, Gnabry zpátky do Anglie a Toneyho návrat

Přestupové spekulace: Cancelo natrvalo, Gnabry zpátky do Anglie a Toneyho návrat © iconsport.photo - Stane se Joao Cancelo legendou Barcelony?

1

Líbilo se

26.09. - BULVÁRNÍK Už je to měsíc po začátku přestupového období, ale někteří hráči už hledají nové angažmá. Zatímco někteří vůbec nehrají, jako je v případě Ivana Toneyho, jiní jsou na hostování v klubu kde se jim líbí, což platí pro Joaa Cancela v Barce. A jiní si prostě chtějí přilepšit nebo zkusit něco jiného. Kdo by mohl přestoupit? Dozvíte se zde. Třeba vás zaujme:

Cancelo do Barcelony natrvalo

Vysvobození. Tak by se dala shrnout nabídka Barcy na hostování Joaa Cancela, jednoho z nejlepších pravých obránců současnosti. Proč ho Guardiola nechal jít? Jde nejspíš o interní spory mezi trenérem a hráčem. I když začal skvěle, stejně jako jeho kolega z reprezentace, který je také na hostování Joao Felix, zatím Blaugranas nechce udělat rozhodnutí. Za Cancela by podle španělského deníku Mundo Deportivo mohl Manchester City inkasovat pouhých 25 milionů eur. (zdroj: caughtoffside.com)

O Gnabryho má zájem Manchester United

Manchester United momentálně strádá. Hlavně útočně to není nic moc, kromě Hojlunda a Rashforda nemají žádného dalšího kvalitního útočníka. Odpovědí by mohl být Serge Gnabry, kterého by v lednu chtěli Red Devils přivést. Jenže velkým problémem by mohlo být to, že má smlouvu do roku 2026 a Bayern ho nehodlá pustit levně. Minimální cena z něj se pohybuje kolem 50 miliony eur. (zdroj: football365.com, fourfourtwo.com)

Válka o Khephrena Thurama

Jeden z nejlepších hráčů Nice, ne-li celé Ligue 1 22letý záložník Khephren Thuram je pod radarem několika velkých klubů. Už v létě o něj stál Liverpool v rámci přestavby svého kádru, ale nepovedlo se jim dohodnout s klubem. Jeho kontrakt vyprší v roce 2025, takže je na Nice vyvíjen nátlak, aby ho prodali co nejdřív. Liverpool bude ale muset bojovat s Tottenhamem a Juventusem o Thurama. Server Transfermarkt si ho cení na 40 milionů eur, což by mohlo odpovídat jeho cenovce. (zdroj: sportsmole.co.uk, express.co.uk)

Arsenal i Chelsea chtějí Ivana Toneyho

Kvůli jeho aféře se sázením je teď mimo hru, ale Brentford mezitím v zákulisí bude řešit jeho přestup. 27letý Ivan Toney je jedním z nejlepších hráčů Brentfordu, což bylo vidět hned ze startu sezóny, kdy jim v útoku občas chyběl ten jeho killer instict. Nedávno v rozhovoru řekl, že i když je fanouškem Liverpoolu, tak má rád i Arsenal. O Chelsea sice nepadla ani řeč, ale určitě mají peníze na jeho koupi, a navíc má dredy, což je podmínka pro vstup do 2. nejlepšího klubu ve čtvrti Fulham. Jeho cena se pohybuje až kolem 90 milionů eur, za kterých by byl Brentford neskutečně rád. (zdroj: espn.co.uk)

David Janák / caughtoffside.com, football365.com, fourfourtwo.com, sportsmole.co.uk, express.co.uk, espn.co.uk

Nejnovější články