Zpět na » Ostatní » Football Manager 2024 nabídne nové možnosti při prodeji vašich hráčů

Football Manager 2024 nabídne nové možnosti při prodeji vašich hráčů

Football Manager 2024 nabídne nové možnosti při prodeji vašich hráčů © footballmanager.com - Football Manager 2024

0

Líbilo se

22.09. - Vývojáří Football Manager naslouchají svým fanouškům. Za poslední díly se hodně stěžovalo na to, že občas se prostě nedokážete zbavit svých hráčů za tu správnou cenu a zatímco přestupy do klubu vysají vaše konto, prodávat musíte pod cenou. To by údajně mohla změnit nová možnost prodeje, kdy budete před prodejem moct nejdříve prozkoumat trh a oťukat zájemce.

Kdo hraje Football Managera ví, jak je těžké kupovat hráče za dobrou cenu, pokud mají být adekvátní náhradou za nějaké vaše hráče, které nedokážete udržet. Pokud už chcete prodávat, málokdy se stane, že přijde nabídka, která vás skutečně zaujme, nebo stojí za řeč. Dobře to věděli i vývojáři, kteří si na tom dali pořádně záležet a nyní přišli s tím, že mají něco, co by to v novém dílu mohlo vyřešit, i když zřejmě jen částečně. Tvrdí, že prozkoumali, jak to dělají fotbalové kluby ve skutečnosti a podle toho se snažili upravit i svou hru.

Ve Football Manager 2024 budete mít novou možnost prozkoumat trh ještě před prodejem hráče, a to skrze jeho agenta. Pokud svolí k odchodu svého klienta, prozkoumá trh, dá vám vědět, kolik si za hráče můžete účtovat a kdo jsou potencionální zájemci. Podle toho se můžete rozhodnout, zda hráče skutečně prodáte, nebo vám za to nabídky či zájemci prostě nestojí. Na druhou stranu jsou ještě rozšířeny možnosti ohledně dotazů na hráče z jiných klubů, kde se můžete agentů zeptat na případné podmínky smlouvy.

Je tu ale stále možnost, že hráč například nechce odejít a jeho agent samozřejmě bude hájit jeho zájmy a odmítne s vámi spolupracovat. Co potom? I na to Football Manager myslí. Pomocí sportovního ředitele vašeho klubu budete mít možnost najmout prostředníka, který vše zařídí místo agenta hráče. Jeho přesnost a pravdivost reportů bude samozřejmě záviset na jeho hodnocení. A pozor. Stejně jako v realitě si tento prostředník vezme něco mále z přestupové částky. Na tom se s ním můžete dohodnout a bude to maximálně 10 %.

David Suchý / footballmanager.com

Nejnovější články