Zpět na » Ostatní » Bratři Hazardové v jedné lize? Eden dostal nabídku od belgického klubu

Bratři Hazardové v jedné lize? Eden dostal nabídku od belgického klubu

Bratři Hazardové v jedné lize? Eden dostal nabídku od belgického klubu © iconsport.photo - Eden Hazard o návratu k fotbalu stále přemýšlí

0

Líbilo se

21.09. - Potkají se bratři Hazardové v jedné lize? Eden Hazard po nevydařeném přestupu do Realu Madrid především kvůli zranění, opustil klub po vypršení smlouvy. Sám hráč stále uvažuje nad tím, že ukončí kariéru a bude se naplno věnovat rodině. Objevily se ale spekulace, že hráč dostal nabídku od belgického klubu.

Eden Hazard by údajně mohl dostat nabídku na návrat do fotbalu v souvislosti se zprávami, že Belgičan možná ukončí kariéru. Hazard po vypršení smlouvy opustil Real Madrid a o 32letého hráče projevilo zájem několik klubů, včetně týmu MLS Vancouver Whitecaps a také klubů ve Skotsku.

Zájem prý mají také saúdské kluby z Pro League, Premier League a další týmy z celé Evropy, nicméně podle informací Get Football News France je Hazard připraven to zabalit. Objevily se však čerstvé zprávy, podle nichž by mu belgický klub Royale Union Saint-Gilloise mohl nabídnout šanci znovu si zahrát.

AS tvrdí, že tým Jupiler Pro League, který se v letošní sezoně utká v Evropské lize s Liverpoolem, prý zvažuje přestup, který by mu umožnil vrátit se do rodné země a znovu se setkat s rodinou.

Jeho dva bratři, Thorgan a Kylian, hrají fotbal v Belgii, první z nich v Anderlechtu, zatímco Kylian hraje za RDWM. Ačkoli Hazard v současné době o přestupu uvažuje, údajně zatím neprojevuje větší zájem.

Hazard již ukončil mezinárodní fotbalovou kariéru, kterou ukončil v prosinci po předčasném vypadnutí Belgie z mistrovství světa. Za svou zemi Hazard nastoupil 126krát a vstřelil 33 gólů, čímž se zařadil na druhé místo za historicky nejlepšího střelce země Romelua Lukakua.

petr magasanik / joe.co.uk

Nejnovější články