Zpět na » Ostatní » Football Manager 2024: Můžete být jako Ange Postecoglou. Do hry přichází licencované japonské souteže

Football Manager 2024: Můžete být jako Ange Postecoglou. Do hry přichází licencované japonské souteže

Football Manager 2024: Můžete být jako Ange Postecoglou. Do hry přichází licencované japonské souteže © iconsport.photo - Ange Postecoglou

0

Líbilo se

21.09. - Cesta Angeho Postecoglua do Tottenhamu je skutečně pozoruhodná a je jako z Football Manageru. Z Austrálie, národního týmu přes Japonsko a Celtic až do jednoho z předních klubů Premier League. V nové verzi hry ho můžete napodobit. 3 nejvyšší japonské soutěže s plnou licencí totiž přicházejí do hry Football Managaer 2024. Zvládnete to lépe než "Big Ange"?

Ange Postecoglou je bývalým australským reprezentantem a po konci hráčské kariéry začal s trénováním v týmu South Melbourne, přes mládežnické národní týmy, Brisbane Roar a Melbourne se dostal až do reprezentačního áčka. Zažil atmosféru mistrovství světa a jeho kroky mířily do Japonska. Konkrétně do Yokohamy, jednoho z nejlepších japonských klubů, odkud si ho následně vytáhl skotský Celtic a nyní i Tottenham, kde je Postecoglou senzací a celá Anglie si ho oblíbila. Nejvíce však fanoušci Spurs, kteří jsou z něj nadšeni.

Právě v Yokohamě se ale začal psát jeho úspěšný příběh. Málokdo měl tak naskautovanou domácí soutěž jako on, ačkoliv cizinec. Jeho úspěch v Celticu závisel na předešlém úspěchu v Japonsku. Hráči jako Furuhashi, Maeda, Hatate a další, kteří pomohli Celticu k předchozím úspěchům byli bývalými svěřenci, či soupeři Ange Postecogloua. Do Glasgow za ním přišlo dohromady 6 fotbalistů z japonské soutěže. Bez angažmá v Yokohamě by Ange Postecoglou nebyl trenérem, jakým je dnes. A jeho jedinečnou cestu si budete moct zkusit.

Ange Postecoglou

Do Football Manager 2024 totiž přichází plně licencovaná japonská soutěž. A co víc, čerpat hráče budete moci i z licencované druhé i třetí ligy. K dsipozici tedy máte kompletně to, co japonský fotbal nabízí a můžete stejně jako australský mág čerpat z tamních zdrojů i do další kariéry. Kdo rád hraje stylem Journeyman, tedy cestování po světě, ze dna na vrchol, Japonsko může být fantastickým mezikrokem. Ange Postecoglou je jako kdyby šablonou. Jeho kariérní cesta připomíná hráče Football Manageru.

Nový díl vychází 6. listopadu. Zatím budete mít čas, si podle reality sami vyskautovat nějaké žhavé prospekty do vašich mužstev. My vám přineseme alespoň pár tipů už nyní. Zřejmě největším talentem je rodák z Hokaida Kuryu Matsuki, který je ve 20 letech jedním ze stavebních kamenů zálohy celku FC Tokyo. Má také suverénně nejvyšší tržní hodnotu ze všech hráčů do 21 let. Pokud byste chtěli ještě někoho mladšího, zajímat by vás mohl 17letý křídelník Jumpei Haykawa. Ten už v tomto útlém věku sbírá starty za Urawa Red Diamonds.

Football Manager 2024

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články