Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Bývalý šéf španělské FA Luis Rubiales musel po polibkové aféře a rozvodové bitvě prodat svůj dům za 1,2 milionu liber. Důvod? Dochází mu finance na právníky a bylo mu zvýšeno výživné

Ostatní - Bývalý šéf španělské FA Luis Rubiales musel po polibkové aféře a rozvodové bitvě prodat svůj dům za 1,2 milionu liber. Důvod? Dochází mu finance na právníky a bylo mu zvýšeno výživné

Bývalý šéf španělské FA Luis Rubiales musel po polibkové aféře  a rozvodové bitvě prodat svůj dům za 1,2 milionu liber. Důvod? Dochází mu finance na právníky a bylo mu zvýšeno výživné © iconsport.photo - bývalý šéf španělského fotbalu a jeho právnička

0

Líbilo se

18.09. - BULVÁRNÍK Bývalý šéf Španělské fotbalové asociace Luis Rubiales byl nucen prodat svůj luxusní byt v Madridu v důsledku polibkového skandálu, který obletěl celý sportovní i nesportovní svět.

Sídlo v hodnotě 1,2 milionu liber bylo dáno na trh, protože Rubiales čelí rostoucím účtům za právní služby po svém nedovoleném polibku s fotbalistkou Jenni Hermoso a zvýšení výživného pro svou bývalou ženu a děti. Podle deníku El Mundo musí bývalý šéf FA již nyní platit dvojnásobné výživné na své dcery poté, co jeho bývalá manželka vyhrála soudní spor proti němu.

Rubiales se s manželkou rozešel v roce 2013 a nyní musí platit 800 eur měsíčně na každou ze svých tří dcer, což je další finanční rána. Hermoso na začátku tohoto měsíce podal na Rubialese oficiální trestní oznámení, protože zneuznaný šéf FA nadále trvá na tom, že je nevinný.

Ve snaze zajistit si finanční prostředky na svůj právní boj dal nyní bývalý fotbalový šéf na prodej svůj úžasný mezonetový byt v exkluzivní madridské čtvrti Rosales. Podle španělského listu La Vanguardia koupil Rubiales kompletně zrekonstruovanou nemovitost za 1,1 milionu liber, ale prodejem za 1,2 milionu liber by mohl získat 100 tisíc liber.

Nemovitost se nachází v historické budově, která pochází z roku 1946 a shodou okolností v ní sídlil starý madridský provinční soud. Nachází se v centru hlavního města, jen kousek od náměstí Plaza de España, a byla navržena špičkovou architektonickou kanceláří Touza Arquitectos.

Rubiales dal nemovitost na prodej poté, co 33letá Hermosová prohlásila, že se po polibku cítila zranitelná a stala se obětí agrese. Před několika dny dostal bývalý šéf fotbalu další ránu, když mu byl vydán soudní zákaz styku, který mu zakazuje kontaktovat Jenni Hermosovou nebo se k ní přibližovat. Bývalý předseda španělské fotbalové asociace dostal zákaz přiblížit se k Hermosové na méně než 200 metrů nebo se s ní pokoušet komunikovat.

petr magasanik / thesun.co.uk

Nejnovější články